Posao Cuvanje dece Stara Pazova

32 posao

Rezultati pretrage:

Potrebne bebisiterke u Novom Sadu

Potrebne bebisiterke sa iskustvom, u Novom Sadu, za čuvanje dece uzrasta od 1 do 10 godina.Za dodatne informacije kontaktirajte na brojeve: (***) ***-**** (***) ***-**** i (***) ***-****E mail: ****@*****.***
Novi Sad
pre 11 dana

cuvanje dece u Istanbulu

Mlada porodica iz Beograda sa 2 devojcice od 3 i 4god trazu ženu za cuvanje dece i održavanje kuće sa iskustvom (obavezno). Posao je minimalno do Jula 2015. Plata je 400 eura cistih (plus stan i hrana i prevoziti iz/do Beograda ).
Ruma
pre 20 dana

Potrebna zena za cuvanje Deke

Potrebna zena za cuvanje deke od 80 godina. Deka je prohodan Obezbedjen Stan i Hrana i plata po dogovoru. Tel (***) ***-**** Beograd
Stara Pazova
pre 21 dan

Pomoc obolelima od dijabetesa(secerna bolest)

 ...Visa medicinska sestra,obuka davanja insulina,postoji mogucnost svakodnevnog davanja na teritoriji Beograda kod odraslih i dece.Pomoc u sprovodenju higijensko-dijetetskog rezima,sastavljanje jelovnika,glikemiski indeks namirnica,kontrola nivoa glikemije u krvi.Nadoknada koliko...
Zemun
pre 27 dana

Cuvanje starih osoba

Bracni par cuvao bi i vodio brigu o starim osobama, nabavka lekova, kupovina namirnica za nekretninu. Sve informacije na telefon (***) ***-**** Ana
pre 2 dana

Hitan vozač, kuhar, stražar i dadilja.

Tražimo vozače, kuhare i dadilje da se brinemo za naš dom u inozemstvu. kandidati bi trebali biti spremni za putovanje. Zainteresirani kandidati koji su spremni putovati trebali bi Vas kontaktirati. kontaktirajte svoj životopis na pregled.
Inđija
pre 20 dana

Osobe za pranje posuđa u piceriji

Opis posla i uslovi: Početna plata 42.000 Rad u dve smene po 8 h Lokacije centar grada i Novi Beograd Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard: O.Z. Danivizard Hala Pionir (u zgradi...
Novi Beograd
pre 26 dana

Vaspitač

Dečijem centru Kids Planet International potreban vaspitač/ vaspitačica sa ili bez iskustva, za čuvanje dece. Telefon za informacije: (***) ***-****
Novi Sad
pre 14 dana

Čuvanje dece /Bebisiterka

Odgovorna devojka sa višegodišnjim iskustvom čuvanja dece. Maksimalna posvećenost detetu. Nepušač. Mogućnost dolaska i u inostranstvo. Za više informacija Kontakt: (***) ***-**** Viber /WhatsApp
Zvezdara
pre 18 dana

cuvanje dece

Zena srednjih godina,dugogodisnja dadilja, cuvala bi decu . (***) ***-****.Beograd
Ruma
pre 25 dana

24h Nega starije osobe

Potrebna odgovorna, pedantna zena koja ima iskustvo u nezi nepokretnih i dementnih lica. Radi se o baki (85 godina) koja zivi sama u Beogradu. Stan, hrana i plata. Iskljucivo poziv na Viber ili Whatsapp, na poruke ne odgovaram. Tel: +49 177 344 9960
Palilula
pre 22 dana
  1. Posao
  2. Stara Pazova
  3. Cuvanje dece
  4. Cuvanje dece Stara Pazova