Žao nam je, došlo je do greške. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Filteri

Datum objave

danas
3 dana
7 dana
svi dani

Plata

Bilo koja
od 15.000 din
od 36.000 din
od 72.000 din

Vrsta posla

Bilo koji
Stalni radni odnos
Rad na određeno vreme
Rad na nepuno radno vreme
Stažiranje
Razdaljina od grada (kilometara)
0
8
16
24
40
Pretraži!

Posao Cvecar Beograd

Filteri
Ponude poslova 1-5 od 5 rezultati
Primajte oglase za posao imejlom

Cvećar-aranžer

Cvecara "Bane"
Zahtevi: Minimum 2 godine iskustva Uslovi rada: Povoljni uslovi za rad Dužnosti:​ Briga o rezanom i saksijskom cveću, pravljenje bukete i aranžmana, odrzavanje higijene u lokalu
Beograd
pre 10 dana
Brza prijava

Novi
Cvećar-Aranžer

Potrebna radnica za rad u cvećari. Obavezno iskustvo u aranžiranju buketa i aranžmana Nudimo prijavu i redovnu isplatu. Dužnosti:​ Aranžiranje buketa i aranžamana, održavanje saksijskog cveća.
Čukarica
pre 6 dana

Cvecar-Aranzer

Cvece i Baloni
Zahtevi: Potreban radnik za rad u cvecari I gift shop-u.. komunikativan, vredan, kreativan, spreman za timski Dužnosti:​ Rad sa musterijama, odrzavanje poslovnog prostora, ciscenje robe, aranziranje cvetnih buketa I aranzmana, duvanje balona helijumom, rad na kasi.. Uslovi...
Beograd
pre 16 dana

Cvećara Decora
Opis posla: Aranžiranje i prodaja cvetnih aranžmana. Broj izvrsilaca: 2
Beograd
pre 7 dana

Novi
Cvećarka

Roland Blumen d.o.o
 ..., timski rad i stalna radna prijava na neodređeno vreme. Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo najmanje godinu dana u radu kao cvećar. Strucna sprema: SSS Znanje i vestine: Samostalnost, inicijativna, vredna, radna u svom poslu. Profil kandidata: Da je samoinicijativna...
Beograd
pre 4 dana
Oglas za posao je uspešno dodat u sačuvane poslove
Dodajte Jooble na glavni desktop.
Pritisnite da otvorite meni pregledača, zatim pritisnite "Dodati na glavni desktop", kako biste postavili web aplikaciju Jooble.
Pritisnite na ikonicu, а zatim «Dodati na glavni desktop» da postavite web aplikaciju Jooble.
OK