Potrebna ozbiljna, odgovorna zena

Novi
Potrebna ozbiljna,odgovorna žena sa iskustvom,ne mlađa od 55 godina ne pusac za povremeno čuvanje deteta tri i po godine, prednost zarkovo.

Beograd

pre 1 dan

Manikir,pedikir,depilacija

40.000 - 70.000 din

Salon lepote SAN

Zahtevi: gostoljubivost,trudoljubivost, Uslovi rada: Stalni radni odnos,mogucnost usavrsavanja i dobre zarade Dužnosti: rad sa musterijama,sredjivanje radnog mesta,naplacivanje usluga

Beograd

pre 13 dana

  • Brza prijava

Kozmeticarka

40.000 din

Mamas corner beauty and kids bar

Zahtevi: Iskustvo u radu za usluge manikira - gel lak, izlivanje noktiju, pedikir estetski i medicinski, depilacija hladnim, toplim voskom i secernom pastom Uslovi rada: 7h dnevno, 6 dana u nedelji. postoji mogucnost i pola radnog vremena.Fiksna plata + procenat Dužnosti...

Beograd

pre 24 dana

Posao u Nemačkoj BEZ ISKUSTVA - Mesto rada BERLIN - prijavi se

Novi
Opis posla: Posao u Nemačkoj BEZ ISKUSTVA - Mesto rada BERLIN - prijavi se. Poslodavac nudi stalni radni odnos. Na ovaj konkurs mogu da apliciraju i oni sa iskustvom kao i oni bez iskustva. Obavljaju se poslovi saniranja stambenih objekata - građevinski poslovi. Kako biste...

Inostranstvo

pre mesec dana

Radnica za pomoć slepom čoveku, Novi Sad

Novi
Potrebna odgovorna radnica za pomoć slepom čoveku oko održavanja domaćinstva, 5 puta nedeljno od 7h do 12h. Isplata po danu 1.200 dinara. Tel. (***) ***-****

Novi Sad

pre 1 dan

Tražim ozbiljnu devojku

Novi
ćao. Tražim ozbiljnu devojku do 33 godine koja želi ozbiljnu vezu i brak. broj telefona. (***) ***-****..

Kraljevo

pre 5 dana

Kozmetičar

Salon Atlas

Potrebna kozmeticarka za rad u kozmetickom salonu Atlas na konjarniku ustanicka 191 (pocetna 31,17).Kontakt tel.

Beograd

pre 21 dan

Manikir pedikir depilacija

Kozmetički salon SAN

Kozmetickom salonu "San" potrebna: Osoba za rad koja zna manikir, pedikir i depilaciju Trudimo se da u nasem salonu vlada ljubaznost, kolegijalnost, otvorenost i posvecenost prema musterijama.  Devojka koja zeli da se pridruzi nasem timu treba da poseduje ove osobine...

Beograd

pre 12 dana