Posao Pomoćni Zrenjanin

26 posao

Rezultati pretrage:

Pomoćni radnik u magacinu (m/ž)

Gomex d.o.o.
Opis posla: Rad na prijemu, skladištenju, pakovanju i otpremi robe Mogućnost obuke i napredovanja
Zrenjanin
pre 28 dana

POMOĆNI RADNICI U MONTAŽI ALU I PVC STOLARIJE

POMOĆNI RADNICI U MONTAŽI ALU I PVC STOLARIJE (Beograd) m/ž Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Beograda koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom ALU i PVC prozora i vrata, radi potražnju za radnicima....
Zrenjanin
pre 8 dana

Potrebni radnici

ZBOG POVECANJA OBIMA POSLA POTREBNI POMOCNI GRADJEVINSKI RADNICI, NUDIMO REDOVNA PRIMANJA , PRIJAVA RADNIKA, STALAN POSAO , ZA SVE INFORMACIJE NA TELEFON (***) ***-**** ZVATI OD 12 DO 17H
Zrenjanin
pre 25 dana

Pomoćni građevinski radnik

Zapošljavanje NSZ
,,Modulor" doo, Beograd, Novi Sad, Sremska Mitrovica, Lapovo, Mionica i Bočar         zainteresovani kandidati mogu se javiti poslodavcu na kontakt telefon: (***) ***-**** ili na Е-mail: ****@*****.***
Zrenjanin
pre 28 dana

Potrebni ugostiteljski radnici svih profila

Potrebni ugostiteljski radnici svih profila za rad u Istri, od 15. 03 do 01.10. Prijava, smeštaj I hrana osigurani. Plata po dogovoru. Kontakt na e-mail ****@*****.***
Zrenjanin
pre 14 dana

Kaficu potrebna radnica

Kaficu u sklopu autoservisa potrebna pedantna vredna odgovorna i ozbiljna radnica sa iskustvom uslovi odlicni dnevna isplata
Zrenjanin
pre 14 dana

Kafe poslasticarnica pekara Trifunovic potrebne radnice

Kafe poslasticarnica pekara Trifunovic potrebne radnice: U prodaji - izvrsilac 1 Na pripremi proizvoda - izvrsilac 1 Pocetna plata 50.000 din. Stalni radni odnos-prijava, topli obrok. Fiksno radno vreme u prvoj i drugoj smeni. Kontakt (***) ***-****
Zrenjanin
pre 16 dana

Potrebni pomocni radnici na gradjevini

Potrebni pomocni gradjevinski radnici Mesto rada ; Beograd satnica : 270 dinara + prijava obavezno Lekarski za visinu za sve informacije na telefon (***) ***-****
Zrenjanin
pre 14 dana

Moleri i pomocni radnici

Potrebni moleri i pomocni radnici sa iskustvom na toj poziciji. Rad na teritoriji Beograda. Za vise informacija pozovite na (***) ***-**** Boban.
Zrenjanin
pre 21 dan

radnica

Prodavnici zdrave hrane na Zvezdari potrebna komunikativna osoba za rad u smenama.Pozeljno iskustvo u trgovini.Zvati posle 16 casova
Zrenjanin
pre 14 dana

POMOĆNI ŽENSKI FRIZER U SALONU 26, STARI GRAD

Salon se nalazi u centru Beograda, Cara Dušana (Stari Grad) . Vrsta zaposlenja: Pomoćni ženski frizer Radno vreme: 4 ili 6h i procenat po dogovoru Rad po smenama, u kolektivu i samostalni rad. Opis posla: Osnovno znanje ženskog frizerskog zanata(feniranje na ravno...
Zrenjanin
pre 17 dana
  1. Posao
  2. Zrenjanin
  3. Pomoćni
  4. Pomoćni Zrenjanin