Posao Vozač za Temerin

91 posao

Rezultati pretrage:

Posao za vozace kamiona kipera

Potreban vozac kamiona kipera (kada) sa CE kategorijom. Maksimalna udaljenost od mesta utovara do mesta istovara oko 100 km, a cesto i blize (destinacije utovara su Valjevo, Ruma, Banovci, a mesta istovara su destinacije na gradilistima oko Beograda). Dogovor u vezi smena...
Temerin
pre 10 dana

Vozač B kategorije

Potrebni vozači B kategorije za rad na teritoriji grada Beograda, Minimalni uslovi su posedovanje vozačke dozvole najmanje 5 godina, starost od 25-60 godina. Prijavljivanje za razgovor i informacije možete dobiti na (***) ***-**** Sofija
Temerin
pre 3 dana

Vozač C, E kategorije

u međunarodnom transportu Nudimo: Dobre radne uslove Redovnu i stimulativnu zaradu Prednost će imati kandidati sa iskustvom. Za prijavu na konkurs ili za dodatne informacije možete pozvati na telefon, radnim danom od 8-16h.
Novi Sad
pre 24 dana

Potrebni vozači B kategorije za rad na teritoriji grada Beograda, Minimalni uslovi su posedovanje vozačke dozvole najmanje 5 godina, starost od 25-60 godina. Prijavljivanje za razgovor i informacije na telefon (***) ***-**** Sofija
Temerin
pre 29 dana

Vozac

Trazimo vozaca C kategorije Odgovoran i ozbiljan radnik za rad na neodređeno Prijava slati putem e-maila ****@*****.*** rok prijave do 1.5.2021
Novi Sad
pre 12 dana

Prodavac-sekretarica

Firmi koja radi uvoz prodaju vozila,masina iz inostranstva potrebni prodavac(pozeljno iskustvo)plata:1000e i sekretarica(pozeljno iskustvo)plata:800e.Deo posla se radi od kuce.
Temerin
pre 4 dana

Vozac-prodavac

Firmi koja se bavi uvozom i prodajom vozila,delova,masina potrebni vozac za prevoz vozila iz inostranstva(iskustvo poslednjih 5 godina u tom poslu)i prodavac za prodaju vozila u Srbiji.Plata od:800-1000e.Zvati od:09-17h.
Temerin
pre 12 dana

Vozač E kategorije

Potrebni vozači E kategorije sa iskustvom za prevoz robe u međunarodnom transportu u Evropi. Odlični uslovi plus bonusi. Kontakt putem telefona, kontakt osoba Lonić Jovan na : +381 63 45 70 70
Futog
pre 29 dana

Hitan vozač, kuhar, stražar i dadilja.

Tražimo vozače, kuhare i dadilje da se brinemo za naš dom u inozemstvu. kandidati bi trebali biti spremni za putovanje. Zainteresirani kandidati koji su spremni putovati trebali bi Vas kontaktirati. kontaktirajte svoj životopis na pregled.
Temerin
pre 17 dana

Kurir/vozač

Opis posla i uslovi: Razvoz i ekspedicija pošiljki Radno vreme 8 h dnevno Vikend slobodan Plata 50.000 B kategorija vožnje Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard: O.Z. Danivizard...
Novi Sad
pre mesec dana

Taxi vozač, Novi Sad

Potreban TAXI VOZAČ putničkog vozila sa saobraćajnom školom + "B" kategorija ili bez škole sa "C" ili "D" kategorijom ili sertifikatom "KOD95". Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana

Potreban Vozač

potreban vozac sa iskustvom u međunarodnom transportu c,e kategorijedestinacije koje se voze su Turska, Bugarska, Poljska za bliže informacije pozvati (***) ***-****
Novi Sad
pre 8 dana

Vozač za distribuciju prehrambene robe, Novi Sad

Potreban profesionalan VOZAČ za distribuciju prehrambene robe. Poželjno je posedovanje C kategorije. Ozbiljna firma, stalan radni odnos, redovna plata. Mesto stanovanja Novi Sad ili bliža okolina. Informacije na: (***) ***-****
Novi Sad
pre 2 dana
  1. Posao
  2. Temerin
  3. Vozač za
  4. Vozač za Temerin