Rezultati pretrage: 5 oglasa za posao

Dodatne informacije o poslu: Plata - mesečna RSD Puno radno vreme Tip zaposlenja: Ugovor na određeno/neodređeno

ATLANTIS

Niš
pre 3 dana
Opis posla: Usluživanje i komunikacija sa gostima Popis robe Održavanje higijene radnog prostora, sređivanje stolova Naplata Profil kandidata: Potrebna je sanitarna knjižica (može se regulisati naknadno) Poželjno je prethodno iskustvo Komunikativnost...

Restoran Ivan

Niš
pre 11 dana
Opis posla: Postavljanje i pripremanje stolova Doček, smeštaj i primanje porudžbine od gosta Prenos porudžbine kuhinji/šanku i briga da se gost usluži što brže i kvalitetnije Usluživanje gosta, upoznavanje gosta o ponudi objekta Ispostavljanje računa i naplata...

MaxBet d.o.o.

Niš
pre 17 dana

60.000 - 70.000 din

Uslovi rada: Komunikativan, uredan. Dužnosti: Uslovi za prijavu: Obavezna zavrsena skola za konobara. Obavezno iskustvo. Za vise informacija mozete pozvati broj istaknut u oglasu.

Restoran Trpeza

Niš
pre 2 meseci
MaxBet grupacija se već 30 godina bavi priređivanjem igara na sreću. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 330 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Severne...

MaxBet

Niš