Posao Armirač Inostranstvo

1-6 od 6 rezultati

Partners&Orka doo  -  Slovenija
Opis posla: Zemlja rada: Sovenija Mesto rada: Ljubljana Sečenje, savijajanje, povezivanje i postavljanje armature; Zalivanje kalupa; Postavljanje oplate. Strucna sprema: VKV, KV Broj izvrsilaca: više od 10 Znanje i vestine: -Obavezan pasoš neke od ...
pre 7 dana
Partners & Orka  -  Slovenija
Partners & Orka, HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog slovenačkog klijenta potražuje veći broj izvršilaca za radnu poziciju:  Armirač majstor Država rada: Republika Slovenija Mesto rada: Ljubljana Opis posla: -Sečenje, savijajanje, povezivanje i...
pre 7 dana
Inostranstvo
Potreban majstor tesar-armirac ili zidar u Nemacu.Smestaj i prevoz obezbedjeni prevoz iz domovine do nemacke isto placen. Satnica od 8-12 molim vas samo ozbiljne ponude
pre 2 dana
Agencija Partners & Orka, za svog klijenta potražuje armirače sa EU pasošem (ne može hrvatski) za rad u Sloveniji, Ljubljana.Uslovi rada: satnica 5 EUR/h neto, zdravstveno i penziono osiguranje; obezbeđen smeštaj (apartmanskog tipa); obezbeđena ishrana; obezbeđena sredstva ...
pre 6 dana
Posao u Nemackoj, nemacka gradjevinska firma, obavezan madjarski ili hrvatski pasos, pozeljno iskustvo na gradilistu kao zidar, tesar, armirac ili bilo sta drugo, prijava, zdravstveno, plata 100€ dnevno i obezbedjen smestaj.0641150327
pre 16 dana
potrebno cetiri tesara koji rade krovne konstrukcije,5 zidara i 5 armiraca sa madjarskim ili nekim eu pasosem .
pre 3 dana