Posao Armirač Inostranstvo

1-5 od 5 rezultati

Inostranstvo
Potreban majstor tesar-armirac ili zidar u Nemacu.Smestaj i prevoz obezbedjeni prevoz iz domovine do nemacke isto placen. Satnica od 8-12 molim vas samo ozbiljne ponude
pre 9 dana
Agencija Partners & Orka, za svog klijenta potražuje armirače sa EU pasošem (ne može hrvatski) za rad u Sloveniji, Ljubljana.Uslovi rada: satnica 5 EUR/h neto, zdravstveno i penziono osiguranje; obezbeđen smeštaj (apartmanskog tipa); obezbeđena ishrana; obezbeđena sredstva ...
pre 9 dana
Potrebni radnici za rad u Nemackoj. Pocetna satnica 9eura netto. Mesto: HANOVER,HAMBURG,NINBERGSmestaj obezbedjenPrevoz do poslaAlatSve ostale informacije na +381658807680 Viber,WhatsApp i pozivi.
pre 10 dana
Opis posla: GRADJEVINA POSAO NEMACKA - POSAO ARMIRACI - Potrebno više radnika sa znanjem postavljanja armature. Poslodavac radnicima obezbeđuje smeštaj, kao i transport od mesta boravka do radnog mesta. Potrebno je više izvršilaca. Plata iznosi hiljadu i osam stotina ...
pre 5 dana
Opis posla: POSAO NA GRADJEVINI U NEMACKOJ - Potrebni radnici za rad u građevinskoj firmi u Nemačkoj. Traže se tri radnika sledećih struka: armirač, tesar i zidar. OD kandidata se traži da su iskusni majstori koji znaju da rade posao za koji se prijavljuju.
pre 13 dana