Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Armirači Beograd

1-8 od 8 rezultata

Rastošnica promet d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Rastošnici promet potreban zidar.Broj izvrsilaca: 1
pre 8 dana
Sofija  -  Beograd
Potrebni tesari za rad na malti, srpski ili eu pasoš, sa iskustvom, poznavanje engleskog jezika. Na oglas se javite preko aplikacije poslonaut koju možete bespatno preuzeti iz google play prodavnice.
pre 16 dana
Dragan  -  Beograd
Hitno potrebni zidari i tesari sa obaveznim predhodnim radnim iskustvom i dobrim poznavanjem posla. Potreban veci broj izvrsilaca ili grupe radnika. Za sve ostale informacije i eventualni dogovor pozvati na navedeni broj telefona. Dragan ( kotor crna gora ) +382-67-459-228
pre 6 dana
GP PEPO DOO  -  Beograd
Opis posla: Rad na građevinskim objektimaRadno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovimaNudimo: Prijave na određeno vremeNapomena: Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe...
pre 2 dana
OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI  -  Beograd
Opis posla: Potrebni KV TESARI za rad na gradilištu u Beogradu. Stalni radni odnos, prijava. Satnica po dogovoru. Prijave sa biografijom slati na: agencijagalaluks@gmail.comViše informacija na:011/6649-131 060/7140-003
pre 13 dana
Ivan  -  Beograd
Potrebna dva izvrsilaca tesarske struke i tri fizicka radnika sa poznavanjem rada na metalnim oplatama rad u beogradu obavezna prijava topli obrok na teret firme satnica po dogovoru na razgovor doci sa kopijom licne karte.
pre mesec dana
Beograd
Za potrebe izvođenja radova na gradilištu u Berlinu hitno potrebni radnici sledeće struke: Predradnik (poslovođa) Armirači Tesari Zidari Rukovaoc građevinskim kranom sa sertifikatom za rad Neophodan uslov je posedovanje EU pasoša. Poželjno poznavanje nemačkog...
pre 18 dana
Beograd
Potreban veći broj tesara za rad u Nemackoj,odlicni uslovi,polaza svako 15 dana,za više informacija na tel:0616124715 ili viber:0603692003

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase