Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Oglasi za posao: Autolimar

1-3 od 3 rezultati

prethodnih 7 dana Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Autolimar, prethodnih 7 dana" poslovi pojave na sajtu Jooble
Novi

Autolimar u Nemačkoj potreban

Autolimar u Nemačkoj potreban Trazi se iskusan I ozbiljan autolimar za rad u Njemackoj. Mesto posla Njemacka/Essen. Smestaj I prebivaliste se obezbedjuje I placa po dolasku. USLOVI : EU pass. kontakt: Whatsap ili Viber  + 49 170 5060231
Borča
pre 3 dana
Novi

Autolimar-bravar

Interauto d.o.o.

Firmi  INTERAUTO potreban: Autolimar - bravar sa iskustvom Stalni radni odnos, dobri uslovi rada.
Beograd
pre 6 dana
Novi

Autolimar

Interauto d.o.o

 ...Opis posla: Potreban autolimar za stalni radni odnos na poslovima autolimarije i auto bravara. Broj izvrsilaca: 1 Radno iskustvo: Obezbeđena obuka za poslove blindiranje vozila. Nudimo: Odlične uslove za rad, redovnu isplatu, timski rad, mogućnost napredovanja...
Beograd
pre 6 dana