Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Banket konobari Novi Sad

1-20 od 71 rezultati

Етно ресторан Фрушкогорска тераса  -  Sremska Kamenica

Dužnosti:​ Ресторан “Фрушкогорска тераса” у потрази је за кандидатима на позицији: конобар (м/ж). Опис посла: -послуживање хране и пића, -одржавање чистоће радног простора. Контакт телефон: 0666607007
Brza prijava pre 2 dana

Salas Drevna  -  Novi Sad

dnevnica 1.200 - 1.500 din
Uslovi rada: Konobar sa iskustvom Dužnosti:​ Sve što treba da obavlja jedan konobar.Usluga ,brzina,čistoća.Obavezno iskustvo.Slobodan jedan do dva dana.Obavezna uniforma ,kosulja i pantalone.
Brza prijava pre 4 dana

Sservis  -  Novi Sad

Dragi članovi S servisa, Tražimo motivisane kandidate za poziciju Banket konobar u Sheraton hotelu povodom organizovanog događaja. Ključni zadaci i odgovornosti: - Poslužuje gostima hranu i piće, obezbeđujući ljubaznu, profesionalnu, efikasnu i fleksibilnu uslugu u svakom...
pre 24 dana

Portofino  -  Novi Sad

Opis posla: Novootvorenom restoranu u Novom Sadu potrebno konobari sa iskustvom. Znanje i vestine: Radno iskustvo: Nudimo: Profil kandidata: Napomena:
pre 19 dana

Ruma

Traži se konobar m/ž za sezonski rad u Hrvatskoj. Posao u beach baru kraj Pule. Minimalno poznavanje engleskog jezika i komunikativnost. Mogučnost smještaja. Zvati na tel.+385913009300 ili mail: ****@*****.***.
pre 7 dana

Novi Sad

Potrebna 2 konobara sa radnim iskustvo za novootvoreni nargila bar u centru Novog Sada.POcetna plata je 35000dinara.Stalni radni odnos.Zainteresovani kandidati neka se jave na mob/viber 0641138581 ili mogu poslati CV na email ****@*****.***
pre 8 dana

A-Rea d.o.o. ogranak hotel Aurora  -  Novi Sad

" A-Rea d.o.o. ogranak hotel Aurora ", Novi Sad                                                                                                                                                                                                                                    ...
pre 3 dana

Radun Avia d.o.o.  -  Novi Sad

Lokacija rada: Novi Sad , na adresi Put šajkaškog odreda 2a OPIS POSLA: Posluživanje hrane i pića; Priprema kafe i napitaka; Prodaja sendviča i peciva; Naplata; Briga o čistoći opreme, inventara i radnih površina; USLOVI ZA KANDIDATE: Razvijene...
pre 5 dana

UR Ko to tamo peva  -  Novi Sad

KAFE PIVNICI POTREBNE KONOBARICE ILI KONOBARI SA RADNIM ISKUSTVOM NA DUŽI VREMENSKI PERIOD.INFORMACIJE TELEFONOM NA BROJ 0612544549
pre 14 dana

Hotel "Prezident"  -  Novi Sad

Hotelu Prezident potreban konobar. Zvati od 09-17h radnim danima Tel. 062/809-9855
pre 1 dan

Caffe Karma  -  Novi Sad

Potrebni konobari sa iskustvom za rad u Caffe-u Karma. Tel. 062/517-227
pre 1 dan

"Adams grill"  -  Novi Sad

Potrebni konobari za rad u roštiljnici "Adams grill" u Novom Sadu. Tel. 063/179-1554
pre 11 sati

Pivnica "Gusan"  -  Novi Sad

Pivnici "Gusan" potrebni KONOBARI. Doći lično od 10-18h. Zmaj Jovina 4.
pre 3 dana

"8 TAMBURAŠA"  -  Petrovaradin

Restoranu "8 TAMBURAŠA" na Petrovaradinskoj tvrđavi potreban iskusan menadžer i konobar. Javite se lično ili na broj: 063/460-677
pre 10 dana

Novi Sad

Potrebni KONOBARI za stalni rad u restoranu. Tel. 063/551-672; 021/445-956
pre 1 dan

"Savoca" pizzeria & ristorante  -  Novi Sad

"Savoca" pizzeria & ristorante Potreban ozbiljan KONOBAR Tel. 063/222-207
pre 2 dana

Pub Gaja  -  Novi Sad

Potreban konobar-ica za rad u kafiću "Pub Gaja" u centru Novog Sada, ulica Modene. Tel. 063/776-5715
pre 1 dan

Motel Bojana  -  Novi Sad

Potreban konobar recepcioner motel Bojana, Temerinski put 69. Tel. 066/641-2297
pre 3 dana

Novi Sad

Potrebna dva konobara za stalni radni odnos u Nargila kafe-baru u centru Novog Sada.Pocetak rada je u oktobru mesecu,pocetna plata 35.000 dinara,jedan slobodan dan u nedelji.Zainteresovani kandidati se mogu javiti na kontakt i viber broj +38164/113-85-81
pre 15 dana

Caffe Galija  -  Novi Sad

Potrebni konobari i konobarice za rad u caffe Galija, Zmaj Jovina ulica Novi Sad. Tel. 064/115-7158
pre 1 dan

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.