Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Devojke Zemun

1-3 od 3 rezultati

Stalni radni odnos Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Devojke, Zemun, Stalni radni odnos" poslovi pojave na sajtu Jooble

Maser Fizioterapeut

40.000 - 60.000 din

Sunshine 7

Zahtevi: Tražim komunikativne i pristojne devojke za rad u salonu za masaže. Uslovi rada: 6 sati dnevno, dnevna isplata, slobodan dan u nedelji, idealno za studente, fer i korektna saradnja Dužnosti: Masaze
Beograd
pre 10 dana
Brza prijava

Deklarant/piker

Omladinska zadruga BULEVAR

 ...on klikdoposla.com] godine, posle od 8-16h, 11-19h. Nudimo: Organizovan prevoz Satnica: 250dinara neto mesečno (momci i devojke, studenti), plaća se prekovremeni – uvećan 26% Rad na otvorenom i u zatvorenom prostoru. Mesto rada – Šimanovci Prijavite se...
Beograd
pre 14 dana

Booking agenti/Promoteri

Open Soul Community

Opis posla: Buking agent - Promoter Pozicija je otvorena i za momke i za devojke. 20-30 godina starosti OBAVEZNO znanje engleskog jezika. Radi se četrvtak, petak i subota 16-20h na otvorenom Plaća se po učinku
Beograd
pre 19 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.