Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Dostavljači

1-7 od 7 rezultati

Falafel ćoše  -  Beograd
Opis posla: Potrebni su nam dostavljači sa dobrim poznavanjem teritorije Novog Beograda i sopstvenim vozilom. Napomena: Zvati izmedju 14 i 20h. Broj izvrsilaca: 2
pre 6 dana
Viva family doo  -  Beograd
Opis posla: Potrebni dostavljači hrane za rad u lokalima na Novom Beogradu i Voždovcu. Prevoz hrane se vrši službenim skuterima i službenim automobilima. Broj izvrsilaca: 8 Napomena: Zvati do 16h.
pre 6 dana
MIM Team Food d.o.o.  -  Novi Sad
Opis posla: Potrebni dostavljači. Usled povećanja obima posla potrebna je podrška našem timu za dostavu. Posao obuhvata dostavu hrane skuterom ili automobilom. Broj izvrsilaca: više od 10 Znanje i vestine: Vozačka dozvola B ili AM kategorije. Nudimo: Zagarantovanu...
pre 5 dana
Sweet Collina d.o.o.  -  Beograd
Sweet Collina d.o.o . traži vozače-dostavljače hrane usled povećanog obima posla. Uslovi: Posedovanje vožačke dozvole B kategorije minimum 3 godine (aktivan vozač). Minimum SSS. Brzina, odgovornost, ljubaznost, snalažljivost. Broj izvršilaca: 3 Nudimo: Redovnu
pre 14 dana
Omladinska zadruga Dob  -  Srbija
Potrebni omladinci na teritoriji Kraljeva i Kragujevca. Posao pomoćnog dostavljača podrazumeva: Rad u narednih 3 meseca Početak rada: 01.08.2017. Cena dnevno: 1600 RSD 8h dnevno se radi (u proseku) Radno vreme 6-14h Radi se od utorka do subote Obavezna je B kategorija Dob zadruga...
pre 28 dana
MIM Team Food DOO  -  Beograd
BigPizza otvara konkurs za pizza dostavljače u Beogradu. (Dostava se vrši automobilom ili skuterom) Osnovna zaduženja: Dostavljanje narudžbina Uslovi: B ili AM katergorija vozačke dozvole Nudimo: Dinamično radno okruženje
pre mesec dana
Beograd
Zbog prosirenja obima posla potrebni vozaci-dostavljaci, sa svojim vozilom ili bez( sa iskustvom ili bez) svakako pruzamo obuku
pre 7 dana