Posao Dostavljači Beograd

1-5 od 5 rezultati

Viva Casual restaurants  -  Beograd
Opis posla: Potrebni dostavljači hrane za rad u lokalima na Novom Beogradu i Voždovcu. Prevoz hrane se vrši službenim skuterima i službenim automobilima. Broj izvrsilaca: 8
pre 13 dana
Čarobna kuhinja 1  -  Beograd
Opis posla: Dostavljanje hrane skuterom po gradu Broj izvrsilaca: 3 Znanje i vestine: Radno iskustvo: Nudimo: Profil kandidata: Napomena:
pre 4 dana
MIM Team Food d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Potrebni dostavljači. Usled povećanja obima posla potrebna je podrška našem timu za dostavu. Posao obuhvata dostavu hrane skuterom ili automobilom. Znanje i vestine: Vozačka dozvola B ili AM kategorije. Nudimo: Zagarantovanu i redovnu zaradu ...
pre 5 dana
Domaće kiflice  -  Beograd
pekari Domaće Kiflice (na Zvezdari i Novom Beogradu) potrebni Vozači - Dostavljači na skuteru i automobilom. - Posedovanje vozačke dozvole B kategorije - dobro poznavanje grada - rad u dnevnim smenama (nema noćnog rada) - zagarantovana fiksna plata + bonus...
pre 2 dana
MIM Team Food DOO  -  Beograd
BigPizza otvara konkurs za pizza dostavljače u Beogradu. (Dostava se vrši automobilom ili skuterom) Osnovna zaduženja: Dostavljanje narudžbina Uslovi: B ili AM katergorija vozačke dozvole Nudimo: Dinamično radno okruženje
pre 26 dana