Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Elektro Čukarica

1-3 od 3 rezultati

Rad na određeno vreme Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Elektro, Čukarica, Rad na određeno vreme" poslovi pojave na sajtu Jooble

Zeromax d.o.o

Opis posla: Potrbni radnici za održavanje higijene u buticima u tržnim centrimana teritoriji Beograda ( Karaburma, Voždovac, Zemun, Novi Beograd). Radno vreme 1.5-2h dnevno. Mašinsko i ručno čišćenje. Broj izvrsilaca: više od 10 Radno iskustvo: Nije potrebno Nudimo...
pre 12 dana
Beograd

Fenix Pavimenti doo

40.000 din
Zahtevi: Postavka i odrzavanje Podova Uslovi rada: Rad na terenu Dužnosti:​ Potrebni su nam, mladi, ambiciozni radnici na poslovima postavljanja podnih obloga i odrzavanju . Radno iskustvo nije neophodno Vozacka kategorija nije neophodna ali je pozeljna Nudimovam...
Brza prijava pre 23 dana
Beograd

ZES

30.000 - 60.000 din
Zahtevi: odgovornost, posvećenost poslu,timski rad Uslovi rada: min SSS elektro struke,vozačka B kategorija, poznavanje Engleskog jezika, poželjno iskustvo Dužnosti:​ instalacija sigurnosne opreme za objekte i automobile, održavanje
Brza prijava pre 17 dana
Zemun

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.