Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Fizioterapeut Beograd, novi poslovi

1-4 od 4 rezultati

Stalni radni odnos Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Fizioterapeut, Beograd, Stalni radni odnos" poslovi pojave na sajtu Jooble

Skolioza centar

Potrebana fizioterapeutkinja za rad u ordinaciji za lecenje deformiteta kicme,iskustvo nije neophodno.Sajt o nasem radu .Cv sa slikom slati na e mail ****@*****.*** Kontakt telefon (***) ***-****
pre 1 dan
Beograd

Salon Ardens

35.000 - 50.000 din
Salonu na Dušanovcu hitno potrebna devojka Fizioterapeut sa iskustvom. Pozvati ili poslati SMS na br telefona (***) ***-****
pre mesec dana
Beograd

Moj relax kutak

Zahtevi: za posao masaže potrebna devojka fizioterapeut, znanje svih vrsta masaže, relax, sportske, anticelulit, deep tissue kao i znanje refleksologije Uslovi rada: rad u salonu , pola radnog vremena Dužnosti:​ razgovor sa klijentima i preporuka o tipu masaže kao i...
Brza prijava pre 27 dana
Beograd

Salon za profesionalnu masažu

Opis posla: Rade se sve vrste profesionalnih masaža. Relaks, sportska, terapeutska,gaženje, maderoterapija, antistres, parcijalna, masaža glave.. Strucna sprema: VSS, VŠS, SSS Broj izvrsilaca: 2 Znanje i vestine: Najbitnije poznavanje relaks masaže, sportske...
pre 17 dana
Beograd