Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Frizeri

1-20 od 179 rezultata

Beograd
Potreban frizer i kozmetičar sa znanjem depilacije, pedikira, manikira, anticelulit masaže, izlivanja i nadogradnje noktiju,
pre 2 dana
Salon Conejo  -  Novi Sad
Salonu Conejo potreban frizer sa iskustvom i kozmetičar. Tel. 066/636-7922, 063/586-820
pre 5 dana
Beograd
Frizersko-kozmetičkom salonu u Ul. Gandijeva 76a, Novi Beograd potreban iskusan ženski FRIZER i devojka za pedikir i depilaciju. Odlični uslovi rada u prijatnom ambijentu. Tel: 060/6117232
pre 2 dana
milijana  -  Beograd
Hitno potreban musko zenski frizer ,razradjenom salonu na dusanovcu. Procenat 50%
pre 1 dan
zora  -  Beograd
potreban zenski frizer sa iskustvom u salonu na novom beogradu A blok. plata po dogovoru
pre mesec dana
User  -  Beograd
hitno hitno hitno!!! potreban zenski frizer u salonu na bezanijskoj kosi. fiksna plata+procenat+prijava.
Salon lepote Vanila  -  Novi Sad
Salonu potrebne profesionalne, ozbiljne i motivisane osobe: -kozmetičar/kozmetičarka sa znanjem i iskustvom u pedikiru, manikiru, nadogradnji i geliranju noktiju, depilaciji i osnovama tretmana lica -frizer/frizerka sa znanjem i iskustvom Tel. 064/227-9292
pre 12 dana
Novi Sad
Potreban frizer za pse sa iskustvom u salonu za negu pasa u Novom Sadu. Kontakt tel0652053553
pre 2 dana
Beograd
Potreban groomer/frizer za rad u pet salonu. Kontakt 0655445162
pre 2 dana
Beograd
Ekskluzivnom salonu u centru grada , potreban unisex frizer sa obaveznim radnim iskustvom ( min 5 god) Stalno zaposlenje, odlicni uslovi. 061 1999991
pre 2 dana
Beograd
Ekskluzivnom salonu u centru grada potreban unisex frizer za stalni radni odnos, obavezno radno iskustvo ( min 5 godina ) Uslovi odlicni. 0611999991
pre 2 dana
Novi Sad
Frizerskom salonu potreban muško-ženski frizer. Procenat plus prijava. Radno iskustvo od 5 godina.
pre 2 dana
Beograd
Ekskluzivnom salonu u centru grada potreban modni frizer sa visegodisnjim radnim iskustvom ( min 5 godina ) . Stalni radni odnos , odlicni uslovi. 0611999991
pre 2 dana
Frizerski salon Jovanović  -  Beograd
 ...osiguranje. Rad po smenama (radi se i subotom i nedeljom), 1. slobodan dan u toku nedelje (pon-pet). profil kandidata: Potrebni su kandidati koji su pre svega: - ambiciozni - komunikativni - timski orijentisani - vedrog duha napomena: Potrebna su 2 ženska i 1 muški frizer....
pre 13 dana
Beograd
Ustupam frizersko radno mesto u zenskom salonu, N. Beograd
pre 2 dana
"Jadore"  -  Novi Sad
Studiu lepote "Jadore" potreban muški i ženski frizer sa iskustvom, pomoćni radnik i učenici. Tel. 069/444-7944
pre 3 dana
Salon Fame  -  Beograd
opis posla: Rad u muško-ženskom frizerskom salonu. broj izvrsilaca: 2 znanje i vestine: radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo nudimo: profil kandidata: napomena:
pre 28 dana
Salon Adesso - poslovnica u Sveznanje doo  -  Beograd
opis posla: Šišanje - sve tehnike, feniranje, nega kose, koloring, održavanje radnog prostora. znanje i vestine: Poznavanje svih tehnika šišanja (klasično, ubodno, klizno, mašinica), feniranja (ravno, na četke, lokne, presa), koloring (pramenovi, farbanje, prelivi, mešanje boja...
pre 8 dana
Beograd
potrebna 4 frizwera za pse za rad u inostranstvu.stan hrana plata 2500 euro kontakt samo na e-mail adesu av.av.frizeri@gmail.com PRİJAVE DO 2011 2013 Pocetak posla ODMAH
pre 2 dana
Jelena  -  Beograd
Salonu baroque potreban kozmetičar i frizer. Salon se nalazi na vračaru ul. Koče kapetana 16.
pre 16 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase
Vaš komentar