Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Frizeri Novi Sad

1-7 od 7 rezultati

Atrium Hamam & Spa  -  Novi Sad

Zahtevi: Tražimo sposobnu, okretnu,vrednu i prijatnu osobu za rad u salonu u okviru Spa centra (Atrium hamam & spa). Kandidat treba da zna engleski bar toliko da moze da komunicira na osnovnom nivou.
Brza prijava pre 9 dana

Sirius plus NS 021  -  Novi Sad

Opis posla i uslovi: Srednja škola - II stepen (2 godine) Radno iskustvo nije bitno Rad na neodređeno vreme Javljanje kandidata na kontakt telefon: 063/292-661 Adresa poslodavca: Novi Sad, Futoška 3.
pre 10 dana

Novi Sad

Frizerskom salonu potrebni frizeri / frizerke sa iskustvom, plata 40% zarada od 35.000-55.000din. Tel. 060/719-1190
pre 1 dan

salon Diva  -  Novi Sad

Konkurs za frizere i pomoćnog radnika-cu za stalni radni odnos, salon Diva, Janka Čmelika 108. Tel. 060/767-0050, Maja, 060/057-1018, Isidora
pre 1 dan

Novi Sad

Frizerskom salonu potrebni frizeri, plata fiksna do 30.000, pomoćni radnici, plata fiksna do 16.000 i učenici. Tel. 063/425-043
pre 2 dana

Novi Sad

Frizerke ili frizeri, sa iskustvom ili početnici, potrebni frizerskom salonu na Limanu, Novi Sad. Tel. 063/663-332
pre mesec dana

Salon lepote "Code"  -  Novi Sad

Salon lepote "Code", Futog Potrebni: - FRIZERI sa iskustvom - RADNICA za manikir - RADNICA za pedikir - RADNICA za masažu Tel. 063/767-3827