Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Frizerka

1-11 od 11 rezultati

Good Life Fitness  -  Beograd
Opis posla: Hitno potrebna frizerka, muško - ženski frizer, za rad u salonu na Vozdovcu, u blizini TC Stadion. Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Komunikativna, vredna. Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo.
pre 11 dana
Novi Sad
Potrebna frizerka za rad u razrađenom frizerskom salonu na Novom Naselju. Tel. 063/111-9275
pre 4 dana
Beograd
Hitno potrebna frizerka sa iskustvom najrazradjenijem salonu u mirijevu...
pre 29 dana
"X stile"  -  Novi Sad
Potrebna frizerka za rad u salonu X stile. Tel. 069/129-9091
pre 11 dana
Beograd
Potrebna samostalna frizerka sa iskustvom novootvorenom frizersko -kozmetickom salonu. Zemun-prvomajska 069/336-77-57
pre 2 dana
Novi Sad
Potrebna muško-ženska frizerka u razrađenom salonu, zarada 26.000-33.000din. Tel. 065/630-4077, 063/175-9236
pre 4 dana
Novi Sad
Ako si odgovorna i vredna, a muško-ženska frizerka, javi se salonu Too extreme, radimo preko deset godina, dobri uslovi, pozovi ili pošalji sms. Tel. 063/514-652
pre 11 dana
Novi Sad
Potrebna frizerka za rad u salonu. Nalazimo se u petrovaradinu- glavna preradoviceva ul 75
pre 12 dana
Petrovaradin
Opis oglasa potrebna frizerka za rad u salonu u Petrovaradinu . Salin se nalazi na glavnoj ulici ,dobro razradjen postojimo 10 godina. Radi se u 2 smene od 8-14 i od 14-20h. Molim da se jave ozbiljne zene i devojke
pre mesec dana
Partners& Orka doo  -  Beograd
Partners& orka doo reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svoga klijenta renomirani frizerski salon “Venus” koji postoji više od 10 godina na Banovom brdu koji za svoje potrebe potražuje kvalitetnog ženskog frizera sa radnim iskustvom ...
Brza prijava pre mesec dana
Inostranstvo
Opis posla: Potrebna frizerka za rad u salonu lepote u Dubaiju. Poslodavac snosi troškove avionske karte i smeštaja. Potrebno je odlično znanje engleskog jezika i minimum sedmogodišnje iskustvo u ovom poslu. Radi se u  elitnom salonu lepote. JAVI SE ZA POSAO!
pre 10 dana