Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Frizerka

1-20 od 27 rezultati

Salon lepote S.A.N.  -  Beograd

Opis posla: Frizeri potrebni ženskom frizerskom salonu u centru Beograda. Broj izvrsilaca: 2 Nudimo: Moguć svaki dogovor.
Brza prijava pre 10 dana

Partners& Orka doo  -  Beograd

 ...svog renomiranog klijenta Golden Beauty Shop radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Frizer/Frizerka Mesto rada : Beograd Opis posla : -Pruzanje frizerskih usluga -Muški deo; šišanje i pranje kose, brijanje nije obavezno. -Ženski...

Frizerski salon Snezana Radojičić  -  Beograd

Opis posla: Potrebna frizerka, muško-ženska, sa iskustvom salonu Snežana kod Vuka. Broj izvrsilaca: 1 Radno iskustvo: Potrebno.
Brza prijava pre 13 dana

SZFKR ANA  -  Beograd

Opis posla: Poslovi muškog i ženskog frizera Strucna sprema: SSS, KV, NK Broj izvrsilaca: 2 Radno iskustvo: Minimum 3 godine radnog iskustva Nudimo: Prijava + garantovana plata 50.000 dinara + procenat Rad po smenama Napomena: Salon se nalazi u tržnom...
Brza prijava pre 14 dana

Novi Sad

Potrebna frizerka u razrađenom salonu za posle podnevnu smenu, može i početnica, plata 26.000din. Tel. 065/688-7157
pre 3 dana

Frizerski salon Milan  -  Novi Sad

Frizerskom salonu Milan na Bulevaru oslobođenja br.11, potrebna frizerka za rad samo nedeljom, zarada 40%. Tel. 066/935-4342
pre 3 dana

Novi Sad

Potrebne ozbiljne frizerke i učenice. Plata 25.000-40.000 din. Tel. 060/038-3181
pre 12 dana

Novi Sad

Razrađenom salonu potrebna frizerka sa iskustvom. Tel. 060/633-6258
pre 3 dana

Subotica

Frizerke ili frizeri, sa iskustvom ili početnici, potrebni frizerskom salonu na Prozivci u Subotici. Tel. 063/663-332
pre 4 dana

LA Beauty  -  Vračar

Ekskluzivnom frizersko kozmetickom salonu u centru grada potrebna frizerka sa iskustvom. Zainteresovani se mogu javiti na 066 655 06 44. Ana
pre 23 dana

Novi Sad

Potrebna frizerka sa iskustvom za rad u salonu na Novoj Detelinari. Tel. 062/170-1985
pre 9 dana

Frizersko-kozmetički salon Posh  -  Novi Sad

Frizersko-kozmetičkom salonu Posh potrebna frizerka i kozmetičarka. Tel. 069/113-5575
pre 3 dana

Novi Sad

Potrebne frizerke ekskluzivnom kozmetičko-frizerskom salonu u Novom Sadu, zvati radnim danom od 8-16h. Tel. 064/401-4004
pre 23 dana

Futog

Hitno potreban muški frizer ili frizerka za rad u razrađenom frizerskom salonu u Futogu, odlični uslovi. Tel. 064/911-1661
pre 3 dana

Novi Sad

Hitno potrebna frizerka sa iskustvom, studio Marina Bella. Tel. 065/540-6737
pre 26 dana

Novi Sad

Frizerke ili frizeri, sa iskustvom ili početnici, potrebni frizerskom salonu na Limanu, Novi Sad. Tel. 063/663-332
pre 4 dana

Vračar

Frizerskom salonu na Vračaru hitno potrebne frizer i pomoćna radnica za stalni radni odnos. Rad u prijatnoj atmosferi i kolektivu. Za sve informacije pozovite 063 8315510.
pre 17 dana

Novi Sad

Potreban frizer, frizerka, kozmetičar, fiksna plata + procenat, salon Vortex beauty studio. Tel. 063/708-4629
pre 24 dana

Salon Rossoe bella  -  Novi Sad

Potrebna frizerka i učenica u salonu Rossoe bella, plata fiksna + procenat. Tel. 063/801-5767
pre mesec dana

Mićko trend  -  Novi Sad

Potrebne muško-ženske frizerke i učenice za frizerski salon Mićko trend, uslovi povoljni. Tel. 064/075-1233
12