Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Frizerka

1-19 od 19 rezultata

Ivana  -  Beograd
Potrebna frizerka za rad u salonu blizu vukovog spomenika. Plata 50%
pre 20 dana
Rus Spa Centar  -  Beograd
Opis posla: Rad u spa salonu. Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo minimum tri godine. Nudimo: Profil kandidata: Napomena: CV poslati na mejl ili pozvati telefonom.
pre 1 dan
Potrebna pomocna frizerka za rad u salonu blizu vukovog spomenika
pre 20 dana
nikola  -  Borča
Traze se frizerke sa ili bez iskustva
pre 5 dana
Tamara  -  Beograd
Modernom salonu na zvezdari potreban frizer-frizerka sa iskustvom, može i učenica. Odlični uslovi, korektan odnos,rad u prijatnom okruzenju,mogućnost prijema za stalno. Kontakt mejl studiolepote. Zaposlenje@gmail. Com
pre 25 dana
Nenad  -  Beograd
Potreban frizer ili frizerka ili pomocni frizer za rad u salonu na zvezdari. Za informacije pozvati na broj
pre 3 dana
V.A.N Trade d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Frizerka/frizer ženski frizer potrebna/potreban razrađenom salonu kod Beogradske arene, rad u smenama. Nudimo: Timski rad. Dobre uslove rada. Pocetna plata 30 000 dinara. Znanje i vestine: Kompletan ženski frizer. Broj izvrsilaca: 2 Strucna...
pre 2 dana
Beauty center Tinss  -  Beograd
Opis posla: Frizerka potrebna frizersko - kozmetičkom salonu na Vračaru. Znanje i vestine: / Profil kandidata: / Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo minimum 1 god. Nudimo: / Broj izvrsilaca: 1 Strucna sprema: SSS
pre 18 dana
dejan  -  Beograd
Potrebna m/z frizerka... Mogucnost stanovanja. Okolina bg-sopot
pre 29 dana
Novi Sad
Hitno potrebne ozbiljne frizerke u razrađenim salonima. Tel. 064/005-4314
pre 25 dana
Potrebna pomocna frizerka salonu iva-n blizu vukovog spomenika.. Pozeljno znanje feniranja
pre 17 dana
Novo, Vrnjačka Banja
Opis Potrebna frizerka za rad u muško-ženskom salonu na Novom Naselju. Sve informacije možete dobiti pozivom na telefon – 064 2195036.
pre 6 dana
Novi Sad
Potrebna frizerka u muško-ženskom salonu Mika Liman, uslovi za rad su odlični, plata redovna. Tel. 060/446-8506
pre 27 dana
Novi Sad
Potrebna muško-ženska frizerka sa iskustvom. Fiksna plata 30.000. Tel. 060/767-0050
pre 4 dana
"Too extreme"  -  Novi Sad
Ako si ozbiljna, vredna, muško-ženska frizerka, javi se studiu lepote "Too extreme" sa desetogodišnjim radom, dobri uslovi, prijava-sms. Tel. 062/813-7252, pozvacu vas
pre 6 dana
SF  -  Novi Sad
Potrebna frizerka sa nešto iskustva za rad na duže vreme plata fixna plus procenat. Radno vreme od 6 do 4 sata u zavisnosti šta odgovara. Novi sad
pre 3 dana
Novi Sad
Potrebna muško-ženska frizerka sa iskustvom, plata fiksna. Tel. 063/770-6242
pre 25 dana
Beograd
Tražim frizeku za rad u eskluzivnom salonu rad sa stranim klijentima, poželjno znanje engleskog jezika ali nije obavezno.
pre 28 dana
Salon L'arte  -  Voždovac
Razradjenom salonu na Vozdovcu potrebna frizerka sa iskustvom. Dobra plata, prijava, odlicni uslovi rada. 063/47-48-49
pre 20 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase