Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Gradevina Beograd

1-3 od 3 rezultati

Partners Orka d.o.o.  -  Beograd

Mesto rada: Beograd, Nemačka Opis posla, uslovi: Potrebni su pomoćni građevinski radnici sa OBAVEZNIM znanjem nemačkog jezika A2 nivo minimum znanja za rad u zemlji Srbiji i Nemačkoj – firma na osnovu detašmana odvodi kandidate na rad u Nemačku posle probnog rada...
pre 5 dana

AMG Solutions doo  -  Beograd

Opis posla: Potrebno lice za zaposlenje u stalni radni odnos na poziciji diplomirani inženjer građevine. Strucna sprema: VSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Radno iskustvo i licenca za izvodjenje građevinskih radova. Nudimo: Redovne isplate. Rad u dinami...
pre 4 dana

Partners&Orka  -  Beograd

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta građevinsko preduzeće „AS building“ [link on klikdoposla.com] iz Beograda radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji: Pomoćni građevinski radnici (već...
pre mesec dana