Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Kasirka

1-4 od 4 rezultati

Benzinska pumpa SLAP  -  Beograd

Traži se Kasir/ka na benzinskoj stanici Slap-Konjarnik, Vladimira Tomanovića 20, Beograd. Više izvršilaca Kontakt telefon: 062/8020712
pre 5 dana

Subotica

POTREBNA KASIRKA NA B.S KNEZ PETROL U MALOM BAJMOKU RAD U SMENAMA PRIJAVE SLATI NA MAIL knezpetrol.subotica @gmail.com ILI LICNO NA BS
pre 4 dana

OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI  -  Beograd

Opis posla: Potrebna KASIRKAza rad na pumpi. Rad se obavlja na više lokacija u Beogradu. Smenski rad, dobri i korektni uslovi rada. Potrebno je da kandidati budu energicni, spremni za timski rad. Ljubaznost i komunikativnost se podrazumevaju. Iskustvo u prodaji je prednost...
Brza prijava pre 2 meseci

Partners&Orka  -  Beograd

 ...svog cenjenog klijenta- kablovskog operatera, koji  za svoje potrebe potražuje  radnika  na  poslovima Potreban Mesar i Kasir/Kasirka Mesto rada: Beograd Opis poslova: Mesar: Usluživanje kupaca i pomoć pri kupovini Praćenje stanja zaliha i...
pre 11 dana