Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Kasirka

1-5 od 5 rezultati

Romanija 575 d.o.o.  -  Beograd

Potrebna Prodavačica-kasirka (m/ž) mesari na Bežanijskoj kosi stalni radni odnos, rad u smenama, prijava  odlicna plata
pre 4 dana

OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI  -  Beograd

Opis posla: Potrebna KASIRKAza rad na pumpi. Rad se obavlja na više lokacija u Beogradu. Smenski rad, dobri i korektni uslovi rada. Potrebno je da kandidati budu energicni, spremni za timski rad. Ljubaznost i komunikativnost se podrazumevaju. Iskustvo u prodaji je prednost...
Brza prijava pre mesec dana

Knez Petrol d.o.o.  -  Novi Beograd

Potrebna Kasirka/Kasir na Knez Petrol Pumpi, plata 30.000, 15 radnih dana u smenama, 2 radna, 2 neradna dana.
pre 4 dana

Partners& Orka doo  -  Beograd

Age Agencija Partners & Orka, za svog klijenta, benzinsku pumpu na Novom Beogradu, potražuje 3 izvršioca za radno mesto: Kasir/Kasirka na benzinskoj pumpi Mesto rada: Beograd, Novi Beograd Opis posla: Rad na fiskalnoj kasi Prodaja proizvoda na benzinskoj pumpi Rad sa...
Brza prijava pre 22 dana

Subotica

POTREBNA KASIRKA NA BS KNEZ PETROL U MALOM BAJMOKU RAD U SMENAMA PLATA 30.000 CV SLATI NA MAIL ****@*****.*** ILI INFORMACIJE NA TELEFON 064-855-62-75 ILI LICNO NA ADRESI FRANJE KLUZA 44
pre 14 dana