Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Kasirka

1-3 od 3 rezultati

OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI  -  Beograd

Opis posla: Potrebna KASIRKAza rad na pumpi. Rad se obavlja na više lokacija u Beogradu. Smenski rad, dobri i korektni uslovi rada. Potrebno je da kandidati budu energicni, spremni za timski rad. Ljubaznost i komunikativnost se podrazumevaju. Iskustvo u prodaji je prednost...
Brza prijava pre 2 meseci

Partners& Orka doo  -  Beograd

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta Amrest doo radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Radnik/ca na kasi u fast food-u Lokacija rada: Delta City Opis posla: -Usluživanje gostiju...
Brza prijava pre mesec dana

Subotica

POTREBNA KASIRKA NA BS KNEZ PETROL U MALOM BAJMOKU RAD U SMENAMA PLATA 30.000 CV SLATI NA MAIL ****@*****.*** ILI INFORMACIJE NA TELEFON 064-855-62-75 ILI LICNO NA ADRESI FRANJE KLUZA 44
pre 22 dana