Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Kasirka

1-6 od 6 rezultati

Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Kasirka" poslovi pojave na sajtu Jooble

Omladinska Zadruga Beo Community

Potrebni: Radnici / Radnice na kasi u maloprodajnim objektima robe široke potrošnje na nekoliko lokacija u Beogradu ~ Rad u smenama, 6 dana nedeljno, cena sata 220 dinara.
pre 4 dana
Zemun

Benzinska pumpa SLAP

Traži se Kasir/ka na benzinskoj stanici Slap-Konjarnik, Vladimira Tomanovića 20, Beograd. Više izvršilaca Kontakt telefon: (***) ***-****
pre 20 dana
Beograd

POTREBNA KASIRKA NA B.S KNEZ PETROL U MALOM BAJMOKU RAD U SMENAMA PRIJAVE SLATI NA MAIL knezpetrol.subotica @gmail.com ILI LICNO NA BS
pre 26 dana
Subotica

Subotica, potrebna prodavacica-kasirka u prodavnici mesovite robe. (***) ***-****
pre 19 dana
Subotica

OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI

Opis posla: Potrebna KASIRKAza rad na pumpi. Rad se obavlja na više lokacija u Beogradu. Smenski rad, dobri i korektni uslovi rada. Potrebno je da kandidati budu energicni, spremni za timski rad. Ljubaznost i komunikativnost se podrazumevaju. Iskustvo u prodaji je prednost...
Brza prijava pre 2 meseci
Beograd

Partners& Orka doo

 ...koja zbog otvaranja novih prodajnih objekata radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju: Prodavačica/c- Kasirka/r- Rad na delikatesu Mesto rada: Beograd -više lokacija (Banovo Brdo, centar grada-Bajlonijeva pijaca, Voždovac, Bežanijska Kosa)...
Brza prijava pre mesec dana
Beograd