Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Knjigovodstvo

1-4 od 4 rezultati

Agencija Nensi  -  Beograd

Opis posla: Knjiženje primljene dokumentacije izvodi-troškovi-fakture-dnevni izveštaji Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Dvojno knjigovodstvo komunikativan kolegijalan Radno iskustvo: U dvojnom knjigovodstvu u poslednjih...
pre 11 dana

Stojanovic co  -  Niš

Nudimo besplatnu obuku iz knjigovodstva uz mogucnost zaposljenja. Svoje CV-je saljite na ****@*****.*** Rok za podnosenje prijava
pre 7 dana

CPA Solution  -  Beograd

 ...Beograd Uslovi: Minimum IV stepen stručne spreme, viša škola I fakultet su prednost Minimum 3 godine radnog iskustva u knjigovodstv malog  ili srednjeg preduzeća Poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva Opis radnih zadataka: Prijem, kontrola, knjiženje...
pre 13 dana

Agencija A Vista SM  -  Sremska Mitrovica

Potreban pomoćni radnik u knjigovodstvu. Radno iskustvo nije obavezno ali je obavezno znanje rada na računaru.  Prijave slati na e-mail ****@*****.***
pre mesec dana