Rezultati pretrage: 4 oglasa za posao

 ...i tako predstavljaju najveću vrednost. Želimo da zapošljavamo odgovorne i izuzetne ljude. Raspisujemo konkurs za poziciju: KONOBAR/ICA Opis posla: · Postavljanje i pripremanja stolova Doček, smeštaj i primanje porudžbine od gosta Prenos porudžbine kuhinji...

MaxBet

Niš
pre 2 meseci

60.000 - 70.000 din

Uslovi rada: Komunikativan, uredan. Dužnosti: Uslovi za prijavu: Obavezna zavrsena skola za konobara. Obavezno iskustvo. Za vise informacija mozete pozvati broj istaknut u oglasu.

Restoran Trpeza

Niš
Opis posla: Usluživanje i komunikacija sa gostima Popis robe Održavanje higijene radnog prostora, sređivanje stolova Naplata Profil kandidata: Potrebna je sanitarna knjižica (može se regulisati naknadno) Poželjno je prethodno iskustvo Komunikativnost...

Restoran Ivan

Niš
pre 10 dana

60.000 din

Potrebna je odgovorna osoba za rad na ugostiteljskom programu Ebar . Opis posla: Rad na racunaru u ugostiteljskom objektu, kucanje i izdavanje racuna, rad na kasi, kontrola konobara i kuhinje. Za ostale informacije pozvati kontakt telefon: (***) ***-****

Niš
pre 15 dana