Posao Konobari Vojvodina

1-20 od 81 rezultati

Radimo  -  Novi Sad
PIVNICI U NOVOM SADU POTREBAN KONOBAR ILI KONOBARICA SA ILI BEZ RADNOG ISKUSTVA. PRIJAVE NA TELEFON: 0612544549 Detaljnije DržavaSrbija Platadogovor Dostupno studentimaDa Neophodno iskustvoNe Stručna spremaSrednja škola
pre 1 dan
NSZ/Filijala Novi Sad  -  Novi Sad
Sur Kafe " Tri Anđela ", Novi Sad                                                                                                                                                                                                                                                 ...
pre 19 dana
Plamen Grad  -  Kovin
"Plamen Grad " Kovin Kontakt telefon: +381 63 256 312 E-mail: ****@*****.*** Opis posla : Dočekuje goste, poslužuje hranu i piće. Stara se o higijeni, inventaru i sredstvima za rad.
pre 25 dana
Soulfood  -  Pančevo
Opis posla: Restoranu u Pančevu potreban radnik sa iskustvom u ugostiteljstvu. Broj izvrsilaca: 1 Nudimo: Nudimo redovnu platu, prijavu-ugovor o radu, angažovanje na duži vremenski period. Napomena: Kontakt telefon ili e-mail, zvati 8-16h.
pre 28 dana
SALAŠ 137  -  Čenej
Salaš 137 na Čeneju raspisuje oglas za poziciju: Konobar ~ Potrebno nam je 4 izvršilaca   Cv slati na: mail [email on klikdoposla. com] telefon 021714505; 021714501
pre 21 dan
BeoKul Vip d.o.o.  -  Inđija
Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom. Traže se: Ozbiljni Odgovorni Ljubazni Komunikativni kandidati Obezbeđen smeštaj i hrana. Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da Vaš CV pošaljete elektronskim putem na: ****@*****.*** ...
pre 11 dana
Max Dionis doo  -  Stara Pazova
Potreban konobar i šanker za rad u caffe piceriji u Staroj Pazovi
pre 8 dana
Restoran Fontana  -  Novi Sad
Restoran Fontana prima KONOBARA sa znanjem engleskog jezika. Pašićeva 27. Tel. 021/662-1779 , 062/345-030
pre 4 dana
Dino park  -  Novi Sad
Potrebni konobari za rad u Dino parku. Tel. 069/620-928
pre 6 dana
Novi Palermo  -  Novi Sad
Zbog povecanog obima posla potreban konobar-konobarica za rad u Piceriji Palermo, odlicni uslovi rada
pre 11 dana
Aqua Doria  -  Petrovaradin
Restoran "Aqua Doria" raspisuje konkurs za pozicije: - KONOBAR - obavezno iskustvo u radu u restoranu - ŠANKER - rad samo u prvoj smeni 9-17h Dnevnica 1.600 din. + procenat od prodaje pića. CV obavezno slati na e-mail: ****@*****.***
pre 4 dana
Restoran Pastis  -  Novi Sad
Restoran "Pastis" ul Bore Prodanović 16 potrebni KONOBARI. Informacije na telefon: 060/333-6886 Vukašin
pre 4 dana
Bezzacaffe  -  Novi Sad
Bezza caffe potrebni KONOBARI sa iskustvom u serviranju hrane.  Ponude slati na: ****@*****.***
pre 4 dana
Chicken Tikka  -  Novi Sad
SUR "Chicken Tikka", Novi Sad potreban KONOBAR sa iskustvom i KUVAR. Prijave slati na mail: ****@*****.*** Tel. 063/453-034
pre 6 dana
Hotel "Duga"  -  Novi Sad
Potreban konobar i recepcioner u hotelu "Duga". Tel. 060/194-4449
pre 4 dana
SUR "Chicken Tikka", Novi Sad potrebni KONOBAR i KUVAR sa iskustvom. Prijave slati na mail: ****@*****.*** Tel. 063/453-034
pre 4 dana
Charile Tango  -  Novi Sad
Potreban konobar sa iskustvom u kafe-piceriji "Charile Tango", na Bulevaru oslobođenja 50 Informacije na telefon 060/669-9953 , e mail: ****@*****.***
pre 20 dana
Novi Sad
Potrebna konobarica/konobar za rad u kafeu ispod severne tribine stadiona "Vojvodina". Tel. 065/802-2270
pre 1 dan
Novi Sad
Novootvorenom restoranu-pica baru u centru potrebni konobari sa iskustvom u pomoćne radnice u kuhinji. Tel. 064/885-5998
pre 11 dana
Novi Sad
Potreban restoranski konobar sa iskustvom. Ekstra uslovi! Tel. 065/984-1909
pre 4 dana