Posao Kozmetičarka Beograd

1-4 od 4 rezultati

Cryo-Center My Beauty  -  Beograd
Opis posla: Tražimo kozmetičarku sa dugogodišnjim iskustvom i poznavanjem engleskog jezika. Profil kandidata: Od kandidata očekujemo profesionalnost, pedantnost, ljubaznost i kreativnost. Nudimo: Nudimo rad u lepom i čistom ambijentu, dobru saradnju i stimulativnu zaradu...
pre 11 dana
Gala luks d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Ekskluzivni frizersko-kozmetički salon u samom centru Beograda potražuje kozmetičarku za sledeće tretmane: - topla/ hladna depilacija - pedikir - manikir - osnovni tretman lica Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Potrebne...
pre 13 dana
Beograd
Frizersko-kozmetickom salonu na Novom Beogradu potrebna kozmeticarka sa znanjem manikira, pedikira i depilacije, dok je poznavanje masaze pozeljno ali nije neophodno. Kontakt telefon: 060/6117232.
pre mesec dana
Estetski Centar Renew  -  Vračar
Estetskom centru Renew potrebne su ozbiljne i odgovorne kozmetičarke sa iskustvom iz sledećih oblasti: - Manikir(klasični, gel lak i gel tehnika) - Pedikir (estetski i medicinski) - Depilacija - Masaža (relax i anticelulit) - Klasični tretmani lica Poželjno je znati...