Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Konobari i kuvari Kragujevac

1-7 od 7 rezultati

Lazarevic Bata  -  Petrovac

Potrebni: Konobari - Konobarice, Kuvari - Kuvarice, Spremacice, Cistacice. Smestaj obezbedjen, Za sve informacije pozovite na telefon 060/0327315 Bata. HITNO
pre mesec dana

Investwood  -  Petrovac

Opis posla i uslovi: Plata u rasponu od 50.000 do 80.000, u zavisnosti od iskustva kandidata Smeštaj obezbeđen Stalni posao Telefon: 062 530 425
pre 27 dana

"OLIMPUS PLAZA FOOD PARKS YU" Doo  -  Mladenovac

 ...Radno mesto: Konobar Poslodavac: "OLIMPUS PLAZA FOOD PARKS YU" Doo Lokacija: Mladenovac Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III ECDL diploma: Nedefinisano Rok konkursa: 23. decembar 2018. Datum objave: 13. decembar 2018. List...
pre 5 dana

Smederevo

Kafe baru Marmelo potreban konobar/šanker. Neophodno iskustvo i znanje engleskog jezika. Moguć dogovor oko broja smena u mesecu. Dnevnica 1000 din + bonusi. Isplata na mesečnom nivou. Za više informacija pozvati na broj ili doći lično na adresu: Svetozara Radića 3a, Savamala...
pre 5 dana

Kragujevac

Restoran MY SOUL, Gruzansko jezero oglašava konkurs za radno mesto: •Konobar Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju pošaljite svoju radnu biografiju el.putem e-mail: ****@*****.***
pre 11 dana

MC Donalds  -  Kragujevac

Opis posla:
pre 27 dana

Smederevska Palanka

Za lokal u Podgorici potrazuju se djevojke, na poziciji konobar/sanker. Smjestaj je obezbedjen,plata 450e, radno vreme 8h. Prijave slati na mejl: ****@*****.*** u pisanoj formi u obliku Cv ili putem konatakt telefona: 067-051-007.
pre 15 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.