Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Kuvar Sremska Mitrovica

1-20 od 104 rezultati

Walter BBQ doo  -  Novi Sad

Zahtevi: poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima. Dinamična i fleksibilna i timski orjentisana osoba osoba Uslovi rada:po svim standardima i zahtevima za bezbednost na radu , rad u rešnom centru Dužnosti:​prima i skladišti robu,obavlja pripremne radnje...
Brza prijava pre 26 dana

Taverna Sat  -  Novi Sad

40.000 - 50.000 din
Zahtevi: Poslovi kuvara, rad sa testom Uslovi rada:Rad u smenama, jedan dan slobodan Dužnosti:​Priprema obroka, administracija kuhinje, održavanje, organizacija, ažuriranje jelovnika
Brza prijava pre 23 dana

Novi Sad

Potreban kuvar-pica majsstor, plata po dogovoru. Tel. 065/555-5848
pre 1 dan

Restoran Port  -  Novi Sad

Opis posla: Potrebni kuvari u novootvorenom restoranu u Novom Sadu. Plata 100.000. Odlični uslovi. Znanje i vestine: Radno iskustvo: Nudimo: Profil kandidata: Napomena:
pre 5 dana

Ekspres restoran Bakino dvorište  -  Novi Sad

Ekspres restoranu Bakino dvorište usled povećanog obima posla potrebni radnici za izdavanje hrane i kuvar. Tel. 069/574-7575
pre 1 dan

Restoran "Nikad nije kasno"  -  Novi Sad

Restoranu "Nikad nije kasno" na Novom naselju potreban kuvar, pomoćni radnik u kuhinji i konobar. Tel. 063/510-312
pre 3 dana

Novi Sad

Restoranu potreban kuvar. Tel. 064/885-5999
pre 3 dana

Novi Sad

Ekspres restoranu potreban ozbiljan KUVAR sa iskustvom. Uslovi odlični. Tel. 064/118-8141
pre 1 dan

"Dva štapića"  -  Novi Sad

Dva štapića chinese fast food, J.Veselinovića 34, zbog povećanog obima posla zapošljava kuvara, prodavačicu, obuka obezbeđena, doći lično ili zvati na telefon. Tel. 061/646-5030, 060/600-5697
pre 3 dana

"Charlie Tango"  -  Novi Sad

Caffe restoranu "Charlie Tango" potreban KUVAR Tel. 063/519-638
pre 1 dan

Domino gostiona  -  Novi Sad

Potreban kuvar ili pomoćni radnik u kuhinji. Radno vreme od 7-15h ili 14-22h. Nedelja neradna a svaka druga subota radna. Plata od 35.000 do 40.000 dinara. Tel. 064/110-8664
pre 1 dan

Dom za stare Sveti Georgije  -  Novi Sad

Zbog povećanog obima posla domu za stara lica “Sveti Georgije” potrebna kuvarica ili pomoćna kuvarica. Za sve informacije javite se na 021/432-332 ili pošaljite C.V. na ****@*****.***
pre 25 dana

Novi Sad

Potreban: PROFESIONALNI KUVAR za stalni rad u restoranu. Tel. 069/335-9344, 021/445-956
pre 10 dana

Ciao Pizzeria Novi Sad  -  Novi Sad

Opis posla: Zapošljavamo više ozbiljnih osoba sa radnim iskustvom na ovom ili sličnim poslovima za rad u smenama. Nije potrebno slanje CV-a, dođite na razgovor u CIAO kod Socijalnog svakog dana od 17h-18h. Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 2 Radno iskustvo: ...
pre 21 dan

Novi Sad

Potreban uredan kuvar za posao u piceriji sa korektnim uslovima. Tel. 064/113-5448
pre 17 dana

BALKAN EKSPRES  -  Novi Sad

Restoranu BALKAN EKSPRES 021 potreban  kuvar sa iskustvom u radu nacionalne kuhinje. Tel. 063/654-321
pre 17 dana

Restoran Ba.Ba.Lu.  -  Novi Sad

Potreban kuvar za rad u restoranu Ba.Ba.Lu, Maksima Gorkog 4E. Tel. 064/307-5577
pre 17 dana

Novi Sad

Oglas za Kuvar/icu, Konobar/icu, Roštiljđiju/ku i Higijeničar/ku u stalni radni odnos,obavezno iskustvo,doći lično svaki dan od 11časova u ulicu Kisačka broj 21 ,kontakt telefon 060-0418-681 Mila
pre 8 dana

Alaska barka  -  Novi Sad

Restoranu Alaska barka /Ribarsko ostrvo doo) potreban kuvar zbog povećanog obima posla. Tel. 021/466-978
pre 24 dana

Hotel Garson Lux  -  Novi Sad

Rad u kuhinji. Samo prva smena. Redovna plata. CV poslati na : ****@*****.*** ili pozvati na broj 021 467 710
pre 18 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.