Posao Limar Vrnjačka Banja

7 oglasa za posao

Rezultati pretrage:

Gradjevinski majstor

Potrebni gradjevinski MAJSTORI (tesari, zidari) za rad na gradjevini. Radovi se izvode u Pancevu. Placanje od 4e do 5e. Isplata redovna. Mogucnost prijave. Za vise informacija pozvati (***) ***-****.
Pančevo
pre 6 dana

Gradjevinski radovi

Sve vrste gradjevinsih radova, samim tim i od temelja pa do krova po sistemu kljuc u ruke. Dugogodisnje isustvo, visok kvalitet, pristupacne cene.
Vrnjačka Banja
pre 27 dana

Monter PVC i ALU stolarije

280 - 450 din

Zahtevi: Potrebni monteri ALU i PVC stolarije, ALU fasada, ventilirajućih fasada sa radnim iskustvom. Uslovi rada: ~Stalni radni odnos ~Mogućnost napredovanja ~Redovna isplata ~Za montere iz unutrašnjosti dogovor oko smeštaja Dužnosti: ~Samostalnost u radu...
Pančevo
pre 11 dana

Automehaničar/autoelektričar/autolimar/varilac

Potreban majstor sa iskustvom ili bez njega (automehaničar, autolimar, autoelektričar, limar, bravar) za rad u okviru firme na održavanju voznog parka kamiona.
Aleksandrovac
pre 14 dana

Bravar

Opis posla: Delatnost tj.opis posla koji se radi je proizvodnja karoserija za motorna vozila, prikolice i poluprikolice. Delatnost se obavlja u Čenti (30 km otprilike i od Beograda, Pančeva i Zrenjanina) Opšti uslov:  ~ KV (tj.može i PK polukvalifikovan) Prijave...
Pančevo
pre mesec dana

MEHANIČAR ZA POPRAVKU GRAĐEVINSKIH MAŠINA I KAMIONA

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta Perić Trans Company d.o.o iz Srbije koji se bavi transportom i prodajom i rentiranjem građevinskih radnih mašina, potražuje kandidate za radnu poziciju: MEHANIČAR ZA POPRAVKU GRAĐEVINSKIH MAŠ...
pre 11 dana