Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Magacin Čačak

1-3 od 3 rezultati

od 36.000 din Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Magacin, Čačak, od 36.000 din" poslovi pojave na sajtu Jooble

IVZOMI-ENERGO DOO

1.800 - 2.000 €
Zahtevi: potrebni Eu dokumenti Uslovi rada: Radi se u EU od ponedeljkom do petkom od 07 h do max 17h dnevnica je 60-65 eur u zavisnost od predjenih kilometra placen internet i prevoz Sa Srpskim papirima 40-50€ dnevnica max 3 meseca
Brza prijava pre 10 dana
Čačak

1.500 - 1.800 €
Zahtevi: Taho kartica vozacka c+e lekarsko uverenje ... Uslovi rada:Radi se u EU dnevnica od 50€ za šofere sa srpskim papirima i 60€ sa Eu papirima , prednost imaju šoferi sa eu papirima kamioni su EUR 5-6 vozi se iskljucivo Evropa. Svakok koga zanima ovaj posao mo...
Čačak

Braća Popović doo

40.000 - 50.000 din
Opis posla: ~Prevoz robe ~Utovar i istovar robe ~Vršenje evidencije povratne ambalaže ~Održavanje i uređivanje svog radnog prostora Uslovi rada: ~Dobar poslovni ambijent ~Redovna plata ~Dobri uslovi rada ~Prijavljen radni odnos Uslovi za prijavu: ~Minimum...
Brza prijava pre 15 dana
Čačak