Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao magacioner Kruševac

1-2 od 2 rezultati

Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Magacioner, Kruševac" poslovi pojave na sajtu Jooble

Om Made d.o.o.

Lokacija : Prednost Sirig, Temerin, Srbobran Opis posla: Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe, vođenje evidencije o prijemu) Pravilno skladištenje i održavanje postojeće robe u magacinu Organizovanje i pakovanje robe za trasnportne rute...
pre 21 dan
Srbobran

Trgovina Matejić DOO

Zaduženja: • Pakovanje robe iz magacina • Sortiranje i raspoređivanje robe na police • lepljenje deklaracija • Učestvovanje u popisu robe Uslovi za prijavu: • Minimum srednja stručna sprema • Dobre organizacione sposobnosti • Sposobnost dobrog funkcionisanja...
pre 5 dana
Kruševac

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.