Rezultati pretrage: 4 oglasa za posao

 ...Položeni državni ispit Uslovi rada: Redovan rad, prijava na puno radno vreme i na punu zaradu, smenski rad Dužnosti: Prijem i trijaža pacijenata, zakazivanje pregleda, asistranje lekaru tokom pregleda , davanje parenteralne terpaije, vođenje medicinske dokumentacije...

Aqualab plus doo

Novi Beograd
pre 18 dana

dnevnica 4.199 din

Uslovi rada: dnevnica od 12h u iznosu od 4200fin. Ugovor, topli obroci i prevoz ukljuceni. Dužnosti: Nega Korisnika, kupanje, hranjenje, plasiranje brsumile, davanje terapije.

Dom za Stare Vila Park Beograd

Novi Beograd (opština)
pre mesec dana
Glavna zaduženja: ~Izvođenje radova na instalacijama niske struje, montaži sigurnosnih sistema, setovanje i puštanju u rad (video nadzor, alarm, računarske mreže, dojava požara, kontrole pristupa, ozvučenja i sl.); ~Vođenje evidencije radnih naloga i ostale prateće dokumentacije...

Videomont

pre 28 dana

60.000 - 120.000 din

KYLIE SALONtimu potrebno je pojačanje na poziciji "Manikir tehnicar" Primamo odgovorne, vredne i ambiciozne saradnike koji funkcionišu u timu.Pozeljni su kandidati sa znanjem svih gel tehnika i iskustvom u radu.Raspon plate od 60.000 do 120.000rsd

SUYA GUOJI DOO

pre 7 dana