Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Modelar

1-3 od 3 rezultati

Stalni radni odnos Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Modelar, Stalni radni odnos" poslovi pojave na sajtu Jooble
Novi

Modelar u ateljeu

Enterijer Janković

Opis posla: ~Modeliranje šablona zadatog uzorka u određenom roku ~Modeliranje mustri i pomoćnih šablona ~Izrada uputstva za krojača i šivača o načinu izrade uzorka ~Izvršenje korekcija mustri osnovne veličine ~Usvajanje modela sa jasno definisanim parametrima za dalji...
Novi Sad
pre 2 sata
Brza prijava

Krojac/Modelar

40.000 - 50.000 din

TP atelier

Zahtevi: poslodavac je modni brend koja se bavi proizvodnjom i prodajom odevnih predmeta. Nasem timu je potrebno lice za radnu poziciju modelar/krojac Grad Beograd Uslovi rada i ostali uslovi: ~Radno vreme : puno rado vreme ~Strucna sprema: SSS Opis posla:...
Novi Beograd
pre 10 dana

Krojač/modelar

Tijana Perišić atelier di moda

Opis posla: -izrada odevnih predmeta na industrijskim mašinama (ravnostepajuća mašina, iberdek, rupičarka, dugmetara) -puno radno vreme  Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: -poznavanje modelovanje i konstrukcije  -poznavanje materijala ...
Beograd
pre 10 dana