Posao Musko zenski frizer

74 posao

Rezultati pretrage:

KOZMETICAR I FRIZER

Opis Potreban frizer -feniranje -Farbanje -sisanje Kozeticar -masaze -depilacija -manikir i pedikir
Beograd
pre 9 dana

Frizer (usluzno feniranje)

30.000 - 50.000 din

Uslovi rada: Rad u popodnevnoj smeni od 12h do 20h Komunikativna, odgovorna osoba za usluge feniranja, bez sisanja i farbanja Dužnosti: usluzno feniranje bez sisanja i farbanja
Beograd
pre 6 dana

Zenski frizer

Budite jedan od prvih koji su se odazvali
Zahtevi: potrebna frizerka sa radnim iskustvom, predana svom poslu,rad bez tenzije i pritiska u prijatnom ambijentu. Uslovi rada: prijatan ambijent,dobra lokacija. Dužnosti: spremna za timski rad.
Beograd
pre 2 dana

40.000 din

Salon postoji 5 godina na istoj lokaciji,potreban zenski frizer. Pozeljno iskustvo. Potrebna osoba pozitivna,vredna,spremna za timski rad.. Pozitivna atmosfera i lep ambijent na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici.
Zemun
pre 7 dana

trazim zenskog frizera

potreban zenski frizer u frekventom salonu,sa dugom tradicijom.fiksna plata 40.000,00 rsd + procenat,placen godisnji odmor.
Stari Grad
pre 9 dana

Potreban zenski frizer

Ozbiljnom salonu lepote u Kaludjerici potrebna ozbiljna i odgovorna osoba za posao zenskog frizeraKontakt (***) ***-****
Grocka
pre 9 dana

Muško-ženska frizerka, Novi Sad

Potrebna muško-ženska frizerka sa iskustvom za samostalno vođenje smene. Plata procenat + prijava. Zvati na broj (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana

Muško-ženski frizer, Novi Sad

Hitno potreban muško-ženski frizer u razrađenom frizerskom lokalu, 35.000din + procenat. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana

Potreban muško-ženski frizer sa iskustvom u razrađenom salonu na Grbavici, plata fiksna, prijava, putni troškovi i bonus. Tel. (***) ***-****, (***) ***-****
Novi Sad
pre 12 dana

Frizer

30.000 - 70.000 din

Razradjenom frizerskom salonu na Vracaru potreban frizer I pomocni radnik Radno vreme od 12h do 20h Nedelja ne radna Uslovi odlicni Za vise informacija pozvati (***) ***-**** (***) ***-****
Beograd
pre 13 dana

potreban frizer

Školi zanatskih kurseva u Zemunu potrebni frizeri koji bi radili kao instruktori. Posao je honoraran, termini predavanja u dogovoru sa nama. Potrebni mladi i komunikativni instruktori. CV slati na e-mail: ****@*****.***Cv je obavezan.
Zemun
pre 9 dana

Frizer, Beograd

Potreban frizer u salonu na Vračaru. SALON LEPOTE BAROQUE Rad po smenama nedelja slobodna  (***) ***-****
Beograd
pre 5 dana

Posao u Nemačkoj za one bez iskustva, bez znanja jezika i bez EU pasoša

Opis posla: Posao u Nemačkoj za one bez iskustva, bez znanja jezika i bez EU pasoša. Prilika za zaposlenje u inostranstvu. Potražuju se muškarci i žene koji su zainteresovani za rad. Poslodavac obezbeđuje mesto za stanovanje za ljude koji budu primljeni.  POGLEDAJ I OVO: ...
Inostranstvo
pre 7 dana

Salon Lepote DRE12

 ...Zbog povećanog obima posla salonu DRE12 potrebno pojačanje na pozicijama: *  FRIZER   Nudimo: -Dobru zaradu -Rad u prijatnom ambijentu -Dobar kolektiv   Salon se nalazi na MEDAKOVIĆU 2 u ulici HANIBALA LUCIĆA 8 Više informacija na br. tel. 06014...
Beograd
pre 6 dana

Zenskim frizerskom salonu u Zemunu potreban frizer sa iskustvom. Potrebno znanje sisanja feniranja,osnove kolora. Plata 30000+procenat. Zainteresovani se mogu javiti na broj (***) ***-****
Zemun
pre 15 dana

Frizer sa iskustvom

Frizersko-kozmetičkom salonu La Reina potreban frizer sa iskustvom. Početna plata [link on klikdoposla.com] dinra plus procenat.
Beograd
pre 13 dana

Potreban frizer u A bloku, Novi Beograd

Frizersko-kozmetickom salonu u A bloku, Novi Beograd, potreban frizer za ortacki rad (50%) ili iznajmljivanje radnog mesta. Kontakt; (***) ***-****
Novi Beograd
pre 17 dana

Muški frizer

25.000 - 35.000 din

Zahtevi: potrebna frizerka za muško šišanje salonu u 63 bloku Uslovi rada: rad po smenama, 6 časova radno vreme, ponedeljak slobodan dan Dužnosti: potrebna vredna, komunikativna,
pre 14 dana

Ženski frizer sa iskustvom

Potreban nam je ženski frizer sa iskustvom Otvoreni smo za svaku vrstu dogovora. Za više informacija pozovite nas na kontakt telefon: (***) ***-****
Beograd
pre mesec dana