Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Negovateljice Barajevo

5 posao

Primajte oglase za posao imejlom

Negovateljice/ negovatelji

35.000 - 50.000 din

DOM ZA SMEŠTAJ ODRASLIH I STARIJIH SVETI TRIFUN

Potrebne negovateljice/ negovatelji za rad u domu za stare. Dom se nalazi u Beogradu, na dve lokacije. Plata od 35000 do 45000 dinara
Beograd
pre 17 dana

NEGOVATELJICE U DOMU ZA STARA LICA

OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI

Opis posla: NEGOVATELJ/ICA  potrebna domu za stara lica na opstini Novi Beograd Iskustvo nije neophodno, ali je pozeljno Radno vreme:turnusi Plata:160 din/h Potrebni: - humani - odgovorni - timski orjentisani kandidati Nudimo: - redovna plata - odlicni uslovi rada...
Beograd
pre 2 meseci

Negovatelj/ica

Vitae Residence

Dom za stare Vitae Residence, usled povećanja posla, traži negovatelje ili negovateljice za rad. Stalni radni odnos. Za sve informacije možete pozvati na broj telefona : (***) ***-**** 400-7147 Ili na e-mail: ****@*****.*** Nega i briga o korisnicima,...
Beograd
pre 17 dana
Brza prijava
Novi

Negovateljica-Bolničar

siguran život

"S iguran život", Beograd Poslodavcu potrebne negovateljice - bolničari, za rad u USZ Dom za smeštaj odraslih i starih lica u Beogradu, u prijatnom ambijentu.  Opis posla: briga o starim licima timski rad Uslovi rada i ostali uslovi: odgovorna i vredna osoba...
Beograd
pre 6 dana

Medicinska sestra - tehnicar i negovateljica

Potrebne medicinske sestre - tehnicari i negovateljice za rad u domu za stare Viva Flora na Banjici.
Voždovac
pre 24 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.