Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Osiguranje Aranđelovac

2 posao

Primajte oglase za posao imejlom

Marketing specijalista

50.000 - 80.000 din

Partners&Orka

 ...mogućnost stalnog zaposlenja, nakon probnog perioda rada koji traje od 3 do 6 meseci • obavezna prijava na socijalno i zdravstveno osiguranje • početna zarada u toku probnog rada ([link on klikdoposla.com],00 dinara plus bonusi) • dinamično radno mesto Napomena ;...
Kragujevac
pre mesec dana

Transportni radnik u veleprodaji

37.000 - 50.000 din

Braća Popović doo

Opis posla: ~Utovar i istovar robe ~Odpremanje robe ~Održavanje i uređivanje svog radnog prostora Uslovi rada: ~Dobar poslovni ambijent ~Redovna plata ~Dobri uslovi rada ~Prijavljen radni odnos Uslovi za prijavu: ~Minimum III stepen stručne spreme ~Poželjno...
Kragujevac
pre 17 dana
Brza prijava

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 16 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.