Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Osiguranje Kraljevo

1-3 od 3 rezultati

prethodna 3 dana Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Osiguranje, Kraljevo, prethodna 3 dana" poslovi pojave na sajtu Jooble

TRGOMEN NEKRETNINE

Za potrebe novog Hotela u Vrnjačkoj Banji PEGAZ HOLIDAY RESORT 4*, koji će svoja vrata otvoriti 1. Avgusta 2019. Godine, raspisuje konkurs za prijem kandidata svih profila i zanimanja. Na oglas se mogu prijaviti osobe sa ili bez iskustva. U želji da postanemo lider u ovom...
Brza prijava pre 1 dan
Vrnjačka Banja

RESTORAN U HRVATSKOJ TRAŽI : POMOĆNOG RADNIKA U KUHINJI Potrebni uslovi: -minimum 1 godina radnog iskustva -važeći pasoš bilo koje države -Vedra osoba spremna za rad u kolektivu, zelja za napredovanjem, -Komunikativnost, veština i brzina -SPREMNOST DA OTPUTUJETE NA...
pre 1 dan
Odžaci

Omladinska zadruga Avala

Opis posla: Omladinska zadruga Avala nudi omladincima rad na poslovima manipulacije i sortiranja pošiljaka u magacinu. Lokacija: Pančevački put. Posao na duži vremenski period. Rad u tri smene . Opis posla: utovar i istovar pošiljaka iz vozila, prijem i evidencija...
pre 1 dan
Pančevo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.