Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Pakovanje Beograd

1-3 od 3 rezultati

od 36.000 din Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Pakovanje, Beograd, od 36.000 din" poslovi pojave na sajtu Jooble

Camy doo

40.000 - 70.000 din
Zahtevi: Potreban radnik (m/ž) za prženje krofni i pakovanje krofni Uslovi rada: Noćna smena Dužnosti:​ Prženje krofni u fritezi i pakovanje krofni u odgovarajuće ambalažno pakovanje
Brza prijava pre 21 dan
Zemun

Raizing Solutions

50.000 - 60.000 din
Zahtevi: kuvar po obrazovanju. Uslovi rada: radno vreme od 06:00-14:00, radnim danima. Vikend slobodan. Dužnosti:​ porucivanje robe, priprema obroka, raspodela obroka, pakovanje obroka.
Brza prijava pre 19 dana
Beograd

Partners&Orka

50.000 - 80.000 din
 ...Opis poslova: Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina; Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju; Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa; Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i...
pre 9 dana
Beograd