Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Poslovi obezbeđenja Čačak

1-4 od 4 rezultati

Mivex doo  -  Čačak

Opis posla: ~Odvajanje robe po nalogu za isporuku ka kupcima ~Utovar i istovar robe ~Slaganje magacina po vrsti i roku trajanja robe ~Održavanje higijene magacina Uslovi: Potrebna stručna sprema: vrsta stručne spreme nije od značaja Poželjno iskustvo rada u magacinu...
Brza prijava pre 24 dana

Aktiva Fitep a.d.  -  Čačak

(mesto rada u Beogradu, Pančevu, Kragujevcu, Novom Sadu, Vrbasu, Paraćinu i Čačku) Uslovi radnog mesta: Najmanje III stepen stručne spreme Licenca za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite sa oružjem/bez oružja Kandidatima nudimo: Prijem u...
pre 8 dana

Čačak

Hitno potrebno vise konobarica. mogucnost obezbedjenja smestaja . odlicni uslovi.
pre 2 dana

Arilje

Potreban radnik sa iskustvom za prodaju lubenica sa kamiona u mestu Arilje.. stan i hrana obezbedjeni.. radnika primam na dva meseca...na manje ne!!!. Za ostale informacije i platu se obratite na kontakt telefon.
pre 11 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.