Posao Potrebna radnica Valjevo

1-14 od 14 rezultati

Omladinska zadruga Bulevar  -  Valjevo

Opis posla: Popis robe u butiku Strucna sprema: SSS, KV, NK Broj izvrsilaca: više od 10 Napomena: Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za poslove: popis robe u butiku Potrebni omladinci za popis robe u više gradova u Srbiji...
pre 11 dana

Kosjerić

obezbedjeni. Potrebno je dvoje radnika. Miso
pre 18 dana

Kosjerić

Potrebni radnici za berbu malina, smestaj i hrana obezbedjeni. Cena branja po dogovoru.Marko, 31260 Kosjeric (okolina) Kontakt: 0656824154
pre 2 dana

Kosjerić

Potrebna radnica u turističkom objektu u Risnu. Od Vas se očekuje: održavanje soba spremanje hrane prijem gostiju Možete očekivati: fiksnu platu i radnu dozvolu letovanje za porodicu u avgustu ili septembru dinamičan rad u rastućem objektu obezbedjen smeštaj...
pre mesec dana

Valjevo

Potrebni radnici za branje malina, stan i stana obezbedjeni, Bajina Basta(Bacevci), cena po dogovoru
pre 15 dana

Kosjerić

Opis Potrebni radnici za berbu malina, smestaj i hrana obezbedjeni. Dnevnica je 2000 dinara bere se 10 sati, a uslov za tih 2000 dinara je da se nabere oko 25 gajbi. ko bere i vise dnevnica ce biti i veca. Marko, 31260 Kosjeric (okolina) Kontakt: 0656824154
pre 8 dana

Lajkovac, Lajkovac

Potrebni radnici i mastori za kamen. Redjanje kamena na obalama reka, nasipima, bedemima. Sigurna isplata ! Dogovor oko svega !
pre 23 dana

Kosjerić

Makoviste,stan i hrana obezbedjeni.
pre 12 dana

Valjevo

Potrebni radnici za branje malina. Smestaj i hrana obezbedjeni. HITNO.
pre 19 dana

Kosjerić

branja po dogovoru. Marko, 31260 Kosjeric (okolina) Kontakt:

Kosjerić

- Hrana i smeštaj obezbeđeni - Radno vreme od 7h do 19h - Dnevnica iznosi 2000 dinara - Za ostale informacije se javiti na broj telefona: 6
pre 16 dana

ursus  -  Kosjerić

Opis posla Potrebni radnici za branje malina,stan i hrana obezbedjeni. Obezbeđena tri obroka. Uslovi odlični. Potrebno je 2~3 radnika.
pre 12 dana

Valjevo

POTREBNE RADNICE za branje malina u ozbiljnom porodicnom domacinstvu. Smestaj, hrana obezbedjeni, smestaj je u porodicnoj kuci. Za sve ostale informacije pozvati na telefon 064 24 533 50, ili viber.
pre 29 dana

Valjevo

Potrebni radnici za berbu malina sezona 2018,smestaj i hrana obezbedjeni,Rade

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.