Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Preko interneta Kruševac

1-5 od 5 rezultati

Mozzart d.o.o.

Opis posla: Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa Uključivanje aparata i elektronskog ruleta i isplata dobitaka Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, uslove i način igranja Staranje o bezbednosti...
pre 11 dana
Kula

OSCE

Background Furthermore, this level of responsibility requires the following:   Education: Second-level university degree in political sciences, international relations, public policy, law, international human rights law or other human rights related fields   Experience...
pre 24 dana
Mitrovica

Diplomirana gimnazijska profesorka engleskog jezika iz Beograda sa Banovog brda drži časove za sve uzraste i nivoe znanja. Konverzacija, gramatika, školsko gradivo, priprema za ispite. Tel. (***) ***-****
pre 6 dana
Priština

Profesorka nemackog jezika sa dugogodisnjim iskustvom drzi casove nemackog jezika ozbiljnim i motivisanim polaznicimau svom stanu u Zemunu. Cena po dogovoru, pozovite radi detaljnijeg dogovora.
pre 2 sata
Kula

Mi smo DES, kompanija koja se bavi proizvodnjom i prodajom bakarnih kazana za rakiju i prateće opreme. Uspeh gradimo na tradiciji i dugovečnosti naših proizvoda. Negujući tradiciju, kvalitetnim radom i konstantnim usavršavanjem procesa proizvodnje, prerasli smo u lidera na tr...
pre 5 dana
Kula

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.