Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Prodavačice

1-16 od 16 rezultata

Novi Sad
Primamo u stalni radni odnos prodavačice sa iskustvom u prehrani. Plata dogovor. Informacije na telefon: 060/411-1771
pre 26 dana
Ikea  -  Novi Sad
Potrebne prodavačice u prodavnici stvari za kuću, doći lično Stražilovska 4, od 9-10h.
pre 3 dana
Subotica
Potrebni prodavci i prodavačice za rad u građevinskom centru DOMINO. Doći lično u ul. Palićki put bb, Subotica Domino ili poslati svoj CV na email: jugodom2@hotmail.com
pre 7 dana
Novi Sad
Primamo u stalni radni odnos prodavačice sa iskustvom, za rad u supermarketu. Obavezno poznavanje rada na fiskalnoj kasi. Tel. 064/852-0534
pre 2 meseci
Novi Sad
Potrebni prodavci i prodavačice-radnici sa iskustvom na poziciji pizza, giros i roštilj majstori, odlični uslovi. Tel. 021/270-1450
pre mesec dana
Mond Club  -  Beograd
Potrebni prodavci/prodavačice za prodaju brze hrane. Rad u prijatnom ambijentu. Plata je 25 000 dinara + bakšiš. Topli obrok obezbeđen. Radi se u smenama, koje se organizuju u dogovoru sa kolegama. Jedan dan nedeljno je slobodan. Prijava sleduje odmah. Troškove sanitarne knji...
pre 19 dana
Novi Sad
Izdavačko-trgovinskoj firmi potrebni prodavci / prodavačice sa ili bez iskustva, nedeljna isplata, zakazati razgovor. Tel. 064/300-7530
pre 12 dana
Cobra shop  -  Beograd
opis posla: Potrebna prodavačica u second hand Cobra shopu u Beogradu. broj izvrsilaca: 2 znanje i vestine: Nije obavezno, ali je poželjno znanje engleskog jezika. radno iskustvo: Nije obavezno, ali je poželjno. nudimo: Dobre uslove i mogućnost napredovanja u poslu. profil...
pre 3 dana
Palilula
PRODAVCI/PRODAVAČICE ZA RAD U PEKARI Iskustvo nije presudno, ali je poželjno. Rad je organizovan u dve smene. Početna plata je 26.000 dinara + prijava. Lokacije: Zemun, Vidikovac, Novi Beograd, Zemun, Batajnica, Stari Grad. Svi zainteresovani se mogu javiti na brojeve telefona...
pre 24 dana
Lučar  -  Novi Sad
Potrebne prodavacice sa iskustvom za rad u supermarketu. Stalan posao, plata dogovor. Informacije na 064/852-0534
pekara Kao nekad  -  Novi Sad
Pekari Kao nekad potrebne prodavačice, doći na razgovor ponedeljkom i četvrtkom u 10h, Cara Dušana 75.
OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD  -  Beograd
Potrebni kasiri / kasirke - prodavci/ prodavačice - Beograd Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard O.Z. Danivizard Čarli Čaplina br.39 Hala Pionir (ledena dvorana) Radno vreme radnim danima: 09-17h
pre 7 dana
NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA  -  Beograd
Potrebni prodavci/ prodavačice za rad u restoranu Chips and love, Potreban veći broj radnika Nije neophodno iskustvo, dovoljna je samo srednja skola. Očekujemo vaše prijave
pre 24 dana
STR Miljić  -  Novi Sad
STR Miljić potrebni: Prodavci/prodavačice u prodavnici tehničke robe, opreme za vodovod i kanalizaciju, elektro materijala, boje i lakova i bele tehnike. Iskustvo nije obavezno. Očekujemo Vaše prijave.
pre 41 minut
Danijela  -  Beograd
Potrebne radnice(prodavačice) za rad u pekari
pre 4 dana
POTREBNE OSOBE ZA RADNO MESTO PRODAVAČICE/ PRODAVCA I POMOĆNE RADNICE/ RADNIKA U PEKARI ISKUSTVO POŽELJNO ALI NE I NEOPHODNO

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase
Vaš komentar