Posao Prodavačice Beograd

1-8 od 8 rezultati

Pekara Spin  -  Beograd
Opis posla: Potrebne prodavacice u pekari na Zvezdari. Javiti se na telefon. Pozvati posle 14 časova. Broj izvrsilaca: 2
pre 25 dana
BLUE ROSE DOO  -  Beograd
Potrebna prodavačica/prodavac ekskluzivnog nakita i garderobe Za rad na prodajnim mestima: DELTA CITY, NOVI MERKATOR I BULEVAR KRALJA ALEKSANDRA. Uslovi za kandidata: Odlične komunikativne i reprezentativne sposobnosti, urednost i ljubaznost, posvećenost poslu. Poželjno iskustvo...
pre 10 dana
Palilula
PRODAVCI/PRODAVAČICE ZA RAD U PEKARIIskustvo nije presudno, ali je poželjno.Rad je organizovan u dve smene. Početna plata je 26.000 dinara + prijava.Lokacije: Zemun, Vidikovac, Novi Beograd, Zemun, Batajnica, Stari Grad.Svi zainteresovani se mogu javiti na brojeve telefona:...
pre 9 dana
Palilula
Potrebni prodavci/prodavačice za prodaju brze hrane. Rad u prijatnom ambijentu. Plata je 25 000 dinara + bakšiš. Topli obrok obezbeđen. Radi se u smenama, koje se organizuju u dogovoru sa kolegama. Jedan dan nedeljno je slobodan. Prijava sleduje odmah. Troškove sanitarne knji...
pre 23 dana
Beograd
Tražimo 2 prodavačice za rad u pekari. Iskustvo nije potrebno. Dobri uslovi, dobra zarada, prijava, obilan topli obrok. Pekara "Stari Merkator" u Zemunu. Zainteresovani neka se jave na 060 72 05 080 , Fidan.
pre 3 dana
Beograd
Pekari "Stari Merkator" trebaju 2 prodavačice, iskustvo nije neophodno. Dobra zarada, topli obrok, prevoz. Javite se na broj 060/720 50 80, Fidan.
pre 1 dan
Beograd
Potrebne prodavačice za rad u pekari. Godine starosti: 20-45
pre mesec dana
Nantes d.o.o.  -  Beograd
Maloprodaji kupatilske opreme potrebni: prodavci/prodavačice sa ili bez iskustva,u stalni radni odnos Prednost imaju kandidati sa iskustvom u maloprodaji, Probni rad mesec dana je obavezan Plata 40000din Očekujemo Vaše prijave.
pre 6 dana