Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao prodavac/prodavačica Kraljevo

1-6 od 6 rezultati

Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Prodavac/prodavačica, Kraljevo" poslovi pojave na sajtu Jooble

Štampa sistem d.o.o.

 ...Oglašava potrebu za izvršiocima na radnom mestu: PRODAVAC U KIOSKU  (m/ž) Lokacija: Beograd, Niš, Niška Banja, Negotin, Pirot, Leskovac, Kladovo, Žitorađa, Prokuplje, Pančevo, Šabac, Ruma, Inđija, Beška, Slankamen, Čortanovci, Krčedin, Pećinci, Bogatić, Ub, Smederevo...
pre 27 dana
Kraljevo

Swisslion Takovo d.o.o.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati na e-mail: ****@*****.***
pre 10 dana
Gornji Milanovac

Mercator-S d.o.o.

Opis posla:
pre 29 dana
Pančevo

Doo Amigo company

25.000 - 35.000 din
Doo Amigo company vec 30 godina posluje na teritoriji Panceva, pored svojih 90 zaposlenih trazimo pojacanje Ako trazite sigurnost i stabilnu firmu na pravom ste mestu. Potrebni su nam: -Prodavaci u prehrani -Magacioneri (Uslov B kategorija)
pre 14 dana
Pančevo

ITC Investment Trust Company d.o.o.

Uslovi: Minimum SSS Vozačka dozvola B kategorije Nudimo: Stručnu besplatnu obuku Stalni radni odnos Službeno vozilo Vašu biografiju pošaljite na mejl ****@*****.***
pre 10 dana
Kraljevo

PRODAVAC NAFTNIH DERIVATA (m/ž) VIŠNJICA Prijavite se i postanite deo našeg tima Ukoliko ste: završili III stepen, sa ili bez radnog iskustva, odgovorni, komunikativni, ljubazni, spretni i brzi Opis poslova: točenje i prodaja goriva i gasa u automobile, prodaja robe...
pre 21 dan
Kraljevo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.