Posao Prodavac kasir Šid

7 oglasa za posao

Rezultati pretrage:

Prodavac vozac

Firmi koja radi uvoz i prodaju vozila i gradjevinskih masina iz instranstva potreban je radnik za prodaju(rad sa kupcima,pozeljno iskustvo)plata:900e+procenat i vozac za prevoz-dovoz vozila:plata:800e+procenat(pozeljno iskustvo)Zvati radnim danima i subotom od:09-17h
Šid
pre 6 dana

Kasir-točilac

Budite jedan od prvih koji su se odazvali
Zahtevi: Minimum SSS, poželjne komunikacione veštine, poznavanje rada na računaru, spremonst za rad u smenama Uslovi rada: Rad u dinamičnom okruženju sa ljudima, obuke zaposlenih, timski rad Dužnosti: Rad na kasi, prijem robe, prijem i točenje goriva

CORALSRB DOO

Šid
pre 4 dana

Prodavac/čica u pekari

Opis posla i uslovi: Redovna plata Slobodni dani Godišnji odmor Osmočasovno radno vreme Rad je u snenama Kontakt telefon: (***) ***-****

Kosmos

Sremska Mitrovica
pre 3 dana

Prodavac-menadzer

Preduzecu koje se bavi medjunarodnom trgovinom uvozom i prodajom masina,vozila i druge robe iz inostranstva potrebni su:prodavac-menadzer(pozeljno iskustvo u slicnin poslovima)plata:120000din,sekretarica/strucna saradnica(pozeljno znanje engleskog jezika)plata:80000din.Posao...
Bačka Palanka
pre 18 dana

Zahtevi: Minimum SSS, poželjne komunikacione veštine, spremnost za smenski rad Uslovi rada: Rad u dinamičnom okruženju u timu, redovna isplata zarade, obuke zaposlenih, usavršavanje zaposlenih Dužnosti: Rad na kasi, prijem robe, prijem i točenje goriva

Šid
pre 4 dana

Prodavac/skladišni radnik (m/ž), Sremska Mitrovica

Opis posla JYSK traži predanog Prodavca/skladišnog radnika Da li ste spremni da date sve od sebe da biste sklopili prodaju? Volite li da radite u dinamičnom okruženju sa mnogo izazova? Da li uživate u timskom radu? Ako je Vaš odgovor da, Vi ste osoba koju tražimo. ...

JYSK

pre 4 dana

Ozbiljan, porodičan muškarac...

Potreban posao ozbiljnom porodičnom muškarcu moleraj, lepljenje zidnih tapeta, nocni cuvar, prodavac sa iskustvom rada na tezgama, pomoci radnik itd.
Šid
pre 10 dana