Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao proizvodnja Kraljevo

1-2 od 2 rezultati

Rad na određeno vreme, 8 kilometara Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Rad u proizvodnji, Kraljevo, Rad na određeno vreme, 8 kilometara" poslovi pojave na sajtu Jooble

Pavle staklo

Zahtevi: Potrebna odgovorna i sposobna osoba za posao poslovodje u proizvodnji stakla, poželjno ali nije neophodno iskustvo na sličnim mestima i diploma mašinskog inženjera Uslovi rada: Rad od 7 do 3, prekovremeni i put plaćeni Dužnosti:​ organizovanje proizvodnje,...
Brza prijava pre 9 dana
Pančevo

ELKOKV d.o.o.

Uslovi i opis posla: ~Rad u proizvodnji i rad na terenu ~Tražimo isključivo ambicnioznog kandidata koji će prepoznati rad i rast našeg preduzeća ~Radno iskustvo nije neophodno ~Obavezno je posedovanje vozačke dozvole B kategorije ~Obavezno je da kandidati imaju diplomu...
Kraljevo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 8 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.