Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Radnica u pekari

1-20 od 534 rezultata

Sanja  -  Beograd
Potrebna radnica za rad u pekari u mirijevu
pre 26 dana
Inostranstvo
Pekar sa internacionalnim iskustvom trazi posao +381691125318
pre 18 dana
Novi Sad
Potrebna radnica  za rad u pekari. Nedelja slobodna, smena 8h. Informacije na telefon: 065/999-1907
pre 26 dana
Novi Sad
Potrebna radnica za rad u pekari, samo prva smena. Tel. 064/209-3847
pre 4 dana
Moladjo  -  Beograd
opis posla: Radno mesto obuhvata pripremu i pečenje pekarskih proizvoda. broj izvrsilaca: 1
pre 10 dana
Milutin  -  Niš
Potreban pica majstor ili pekar sa iskustvom.. Potrebna radnica za rad na kasi.. Plata po dogovoru u zavisnosti od iskustva.
pre 22 dana
Novi Sad
Potrebna radnica za rad u pekari sa iskustvom. Tel. 063/444-499
pre 26 dana
Niš
pekar sai iskustvom trazi posao internacionalno iskustvo i prosecno znanje engleskog jezika +381691125318
pre 3 dana
Zvezdara
Zovem se Zlatan Miskovic, iz Beograda sam. Trazim posao pekara u inostranstvu. Imam dvadesetogodisnje iskustvo. Dobar sam pekar i buregdzija. Mozete me kontaktirati na broj 0643243300. Ili na miskovicanica@gmail.com
pre 25 dana
Novi Sad
Pekari potrebni ozbiljni radnici, pekar sa iskustvom, radnica na prodaji hleba i peciva. Tel. 060/650-6607
pre 17 dana
Hotel Mediteran Bečići  -  Crna Gora
 ...orjentacijom i prepoznatljivom korporativnom kulturom, Hotel Mediteran Vam nudi mogućnost da budete dio uspješnog tima na sledećoj poziciji:  PEKAR Opis posla: ~Proizvodnja pekarskih proizvoda Uslovi: ~III st.str.sp. ili KV pekar; ~Radno iskustvo na istom poslu 3 godine....
pre 10 dana
Novi Sad
Potrebna radnica za spremanje pekare, na razgovor doći lično u Durmitorsku 13a, radnim danom od 10-12h.
pre mesec dana
pekara Grkovic  -  Beograd
Potrebna radnica u pekari na neodređeno, redovna plata, poželjno iskustvo, stari grad, nušićeva 21
pre 26 dana
pekara Grković  -  Beograd
Potrebna radnica za rad u pekari, poželjno iskustvo, redovna plata...
Pekara Bata  -  Beograd
opis posla: Potreban iskusan pekar, za rad u novootrvorenoj pekari na Konjarniku. Potrebno znanje za burek, lisnato i belo testo. strucna sprema: KV broj izvrsilaca: 1
pre 10 dana
Novi Sad
Potrebna komunikativna radnica za prodaju u pekari, uslovi na razgovoru. Tel. 064/610-1676
Moladjo doo  -  Beograd
Potrebna osoba za rad u pekari na poslovima pripreme i pecenja peciva.
pre 13 dana
Danijela  -  Beograd
Potrebne radnice u pekari kod omladinskom stadiona
pre 1 dan
Novi Sad
Potrebna radnica za spremanje pekare (radionice), zamena radnice za 2 meseca. Tel. 063/734-1624
Domaće kiflice  -  Beograd
Pekari Domaće Kiflice (na Zvezdari i Novom Beogradu) potrebni Pomoćni radnici sa ili bez iskustva. (m/ž) ~slati CV sa fotografijom ~spremnost za rad vikendom ~redovna plata Postanite deo našeg tima koji čini preko 30 zaposlenih.
pre 12 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase