Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Radnice-konobarice

776 posla

Primajte oglase za posao imejlom

POTREBNE RADNICE

Potrebne Radnice za rad u Danskoj Kopenhagen Rad u Restoranu Motelu , Na odrzavanju Soba , Konobarice, Higijenicarke . Kontakt Tel (***) ***-****. Sasa.
Zvezdara
pre 7 dana

Konobarice, Hostese -Dubai

Vodecoj agenciji za zaposljavanje iz Dubaia, hitno potrebne Konobarice, Hostese
Inostranstvo
pre 21 dan
Novi

Potrebna radnica

Opis oglasa Trazim ozbiljnu zenu za odrzavanje lokala i kuca. Obezbedjen smestaj,hrana i plata.Kontakt telefon Tanja Arsenovic (***) ***-****
Srbija
pre 4 dana

Konobarice/sankerice

400 - 450 €

Kaffe Bar "GLORIJA"

Potrebne djevojke za rad u kaficu. Plata 450e i smjestaj obezbijedjen. Zainteresovani se mogu javiti putem tel: +38267354357 ,mejla: ****@*****.*** ili direktnim putem preko sajta.
Crna Gora
pre 19 dana
Brza prijava

Potrebna konobarica

Potrebna konobarica za rad u kafani, informacije na telefon (***) ***-**** od ponedeljka do petka, zvati od 08-13h.
Subotica
pre 7 dana

Potrebni radnici za branje malina

Opis oglasa Potrebni radnici za berbu maline.Smestaj i hrana obezbedjeni.Malinjak se nalazi u okolini Uzica.Berba krece krajem juna,za sve informacije pozvati na (***) ***-****
Užice
pre 23 dana
Novi

Potrebne konobarice

Potrebne konobarice nocnom klubu Kiss, plata fiksni deo plus procenat. Tel: (***) ***-****.
Novi Sad
pre 16 sati
Novi

Trazimo radnicu za kafic

Mpi caffe galery trazi radnicu
pre 16 sati

HITNO POTREBNI RADNICI ZA BRANJE MALINA

Opis Potrebni radnici za branje malina, smestaj i hrana obezbedjeni, uslovi odlicni, za sve informacije pozvati 060 6 875 032
Lučani
pre 27 dana

Radnice za rad u kaficu

Trojka Sistem

Zahtevi: Potrebne odgovorne radnice prebiranje maline, kupine i drugih sirovina. . Prethodno iskustvo nije potrebno. Uslovi rada: obezbedjen smestaj radnika, lak dogovor sa poslodavcima. Dužnosti:​ prebiranje maline i kupine i drugih sirovina, rad u dve smene.
Užice
pre 24 dana

KONOBARICU TRAZIMO ZA KAFIC FRANKFURT

Tanasijevic Milomir

TRAZIMO KONOBARICU SA ISKUSTVOM U SANKU I POSLUZIVANJU GOSTIJU.SMESTAJ JE OBEZBEDJEN kontakt 00491754811394
Nemačka
pre mesec dana
Novi

Potrebna konobarica za kafic u Austriji, grad Enns. Vise informacija na +436606792460
pre 16 sati

Cafe Alex u Nišu - potrebne konobarice

Opis Oglasa Cafe Alex u Nišu potrebne konobarice. Informacije na telefon (***) ***-****
Niš
pre 10 dana

Radnici za branje malina

Željko Obrenović

Opis posla: Potrebni radnici za berbu malina u Arilju. Hrana i smeštaj obezbeđeni. Pozvati za više informacija. Strucna sprema: KV Broj izvrsilaca: više od 10
Arilje
pre 9 dana

Opis oglasa Potrebni radnici za branje malina u selu Malič, opština Arilje. Hrana i smeštaj obezbeđeni. Za više pozovite (***) ***-****
Srbija
pre 18 dana

Opis oglasa Potrebna konobarica za kafic u Austriji, Enns. Vise informacija na +436606792460
Bosna i Hercegovina
pre 28 dana

Konobarica potrebna

Potrebna devojka za konobarisanje u lokalu sa hranom. Crna gora. Uz redovnu platu nudimo i smestaj i hranu. Lokacija mirna. +38268343002
pre 19 dana

Potrebne radnice za rad u kaficu

Opis Oglasa Potrebne radnice za rad u kafani, moguć smeštaj.
Niš
pre 25 dana
Novi

Potrebni radnici za BRANJE MALINA

Opis oglasa Potrebni RADNICI za branje malina u okolini Arilja. Smestaj i hrana obezbedjeni, uslovi odlicni. Cena po dogovoru. Za sve potrebne informacije pozvati (***) ***-**** Dana.
Arilje
pre 2 sata

Konobarica

Caffe Naše mesto

Za rad u kafiću na Bulevaru Evrope potrebna komunikativna i pedantna devojka koja zna rad u šanku i sa tacnom. Dnevnica i bonus. Za sve informacije možete pozvati ili doći lično...
Novi Sad
pre 15 dana