Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Radnici-na-održavanju Kraljevo

1-2 od 2 rezultati

Rad na određeno vreme Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Radnici-na-održavanju, Kraljevo, Rad na određeno vreme" poslovi pojave na sajtu Jooble

Workforce

Opis posla: ~Priprema I konfiguracija proizvodnih sistema prema specifikacijama ~Sistematično otklanjanje kvarova ~Održavanje I kontrola opreme ~Organizovanje dostupnosti potrošnog materijala za proces proizvodnje ~Aktivno učešće u poboljšanju procesa proizvodnje ~Preventivno...
Brza prijava pre 21 dan
Pančevo

Workforce

 ...u podešavanju i korekciji parametara na mašini ~Vršenje preventivnih pregleda mašine ~Učestvovanje u otklanjanju manjih kvarova ~Održavanje higijene radnog prostora ~Izveštavanje nadređenog o izvršenim intervencijama u proizvodnom procesu Uslovi za kandidate: ~Posve...
Pančevo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.