Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao potrebna radnica Vrnjačka Banja

1-4 od 4 rezultati

prethodnih 7 dana Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Radnici i radnice, Vrnjačka Banja, prethodnih 7 dana" poslovi pojave na sajtu Jooble

potrebni radnici na gradjevini. Zrenjanin
pre 7 dana
Knić

Fild d.o.o.

FARBAR BRAVAR ZAVARIVAČ Opis posla: Proizvodnja karoserija za motorna vozila,prikolice i poluprikolice Delatnost se obavlja u Čenti (cca 30 km od Beograda, Pančeva i Zrenjanina) Potrebni uslovi: Adekvatna stručna sprema Samostalnost, sigurnost...
pre 6 dana
Pančevo

potrebni pomocni Gradjevinski radnici obavezno Lekarski za visinu , satnica : 280 dinara po satu Nudimo vam , redovna primanja, Mesto rada Beograd Isplata na 15 dana , Proverite zasto je najbolje raditi u sjajnom timu i najboljim uslovima.
pre 35 minuta
Kraljevo

Team Solution 7 doo

 ...Opis posla: Potrebni radnici na Eko pumpi, Pančevački put, za izvršenje poslova točilaca naftnih derivata i naplate. Posao obuhvata uslugu mušterija, održavanje higijene radnog mesta, ponudu proizvoda po promotivnim cenama. Radno vreme: 12h-rada, 24h-odmora, 12h-rada,...
pre 6 dana
Pančevo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.