Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Radnici u restoranu Zvezdara

36 posao

Primajte oglase za posao imejlom

POTREBNE RADNICE

Potrebne Radnice za rad u Danskoj Kopenhagen Rad u Restoranu Motelu , Na odrzavanju Soba , Konobarice, Higijenicarke . Kontakt Tel (***) ***-****. Sasa.
Zvezdara
pre 7 dana

Nacionalnom Parku Donau-Auen
Zvezdara
pre 28 dana

Potrebne radnice za rad u Slot Clubu

Potrebne radnice za rad u Slot Clubu u Bulevaru Kralja Aleksandra. Iskustvo nije neophodno. Povoljni uslovi i adekvatna zarada. Prijave slati na ****@*****.*** ili zvati na (***) ***-**** svakog dana u periodu od 12-17h
Zvezdara
pre 28 dana

POTREBNI ZIDARI TESARI ARMIRACI POMOCNI RADNICI

Potrebni zidari,tesari,armiraci i pomocni radnici rad na terenu po Srbiji obezbedjen smestaj,hrana,prijava i prevoz. Satnice radnika od 280 do 330 dinara , majstora od 400 do 580 dinara. Akontacija po potrebi.
Zvezdara
pre 5 dana

Traze se Radnice za Hotel i Apartmane u ULCINJU

- Traze se radnice (sobarice) za odrzavanje Hotela i apartmana ULCINJU ( CG). - Hrana i smjestaj osiguran. TEL ili VIBER +382 69 033 053
Zvezdara
pre 14 dana

boxerfloki@gmail.com

Restoranu Zvezdara teatar potrebni radnici-ce za pranje sudova. Kontakt (***) ***-****, Marjan. Beograd.
Zvezdara
pre 28 dana

Potrebni majstori fasaderi

Potrebni majstori fasaderi i pomocni radnici za rad u Beogradu
Zvezdara
pre 7 dana

Vozac,fizicki radnici

25.000 - 50.000 din
Budite jedan od prvih koji su se odazvali

GIZA TRANSPORT

Zahtevi: POTREBNI FIZICKI RADNICI ZA RAD NA SELIDBAMA,POSEDOVANJE VOZACKE DOZVOLE B KATEGORIJA(NIJE OBAVEZNO) Uslovi rada: HONORARNI POSAO,FLEKSIBILNO RADNO VREME Dužnosti:
Novi Beograd
pre 5 dana
Brza prijava

Pizza majstor i radnica na palacinkama

50.000 - 60.000 din

perfetto picerija

Zahtevi: iskustvo,tačnost,pedantnost Uslovi rada: prijava,plaćen sanitarni,redovna plata Dužnosti:Podrazumevana urednost,komunikativnost sa kupcima,kolegijalnost i kreativnost u radu.
pre 22 dana

građevinski radnici

Potrebni građevinski radnici, majstori ,redovna nedeljna isplata. tel. (***) ***-****
Palilula
pre 17 dana

Profesionalni menadžer restorana, maloprodaje

Profesionalni menadžer ugostiteljstva sa dugogodišnjim iskustvom u maloprodaji i nabavci traži posao u Srbiji. Svi kontakti putem maila ****@*****.*** ili linkedina Ozbiljan i pouzdan saradnik, sa dobrim kućnim odgojem visoko profesionalan.
Savski Venac
pre 28 dana

Radnici u proizvodnji

Omladinska zadruga Bulevar

(Šimanovci) Opis posla: Rad na proizvodnji malih kućnih aparata Organizovan prevoz do lokacije rada Plaćen obrok Uslovi: Konkurs je otvoren za nezaposlena lica, studente i omladince Prethodno radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno Angažovanje...
pre 3 dana

Potrebni radnici za rad u trecoj smeni

Opis Potrebni radnici za rad u trecoj smeni u mini marketu u Zemunu, pocetak naselja Altina. Za vise informacija pozvati (***) ***-**** ili (***) ***-****
Zemun
pre 9 dana

Servisu za pranje automobila potrebni radnici

Servisu za pranje automobila potrebni radnici Mogućnost zarade izvanredna. Perionica se nalazi na Crvenom Krstu ulica Pop Stojanova 24. (***) ***-****
Vračar
pre 2 dana

Radnici u proizvodnji obuće

Potrebni radnici za montažu i šivenje obuće, samo sa iskustvom.
Palilula
pre 9 sati
123

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 16 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.