Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Spremačica Čukarica

1-7 od 7 rezultati

prethodnih 7 dana Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Spremačica, Čukarica, prethodnih 7 dana" poslovi pojave na sajtu Jooble

"Mojsilović plus" Dom za smeštaj odraslih i starijih

-Помоћ у кухињи, -Одржава хигијену просторија у дому, -Брисање прашине, прање подова и санитарних чворова, -ради и друге послове по налогу непосредног руководиоца. За више информација позовите: (***) ***-****
Premium Brza prijava
Beograd

Predškolska ustanova "Loly"

Zahtevi: Srednja stručna sprema, iskustvo nije neophodno. Potrebno je da osoba poseduje dobre organizacione veštine, da bude spretna, pedantna i odgovorna, psihofizički stabilna. Uslovi rada: Rad u prijatnom okruženju, radno vreme osam sati dnevno pet dana u nedelji. ...
Brza prijava pre 5 dana
Beograd

NSZ/Filijala Beograd

"Spamil commerce"  Beograd Adresa poslodavca: Zvezdara, Jovana Gligorijevića 9a Opis posla: poslovi održavanja higijene Uslovi rada i ostali uslovi: radno vreme od 9-17  Kontakt osoba: Svetislav Mijin Kontakt telefon: (***) ***-****; (***) ***-****
pre 6 dana
Beograd

Opšta bolnica "Bel Medic",  Beograd Adresa poslodavca; Koste Jovanovića 87  Kontakt osoba: Milan Purić E-mail adresa poslodavca:  ****@*****.*** Opis posla:  poslovi domaćice - spremačice u bolnici.
pre 6 dana
Beograd

OPIS OGLASA Firmi za ciscenje potrebne spremacice, higijenicarke sa iskustvom za redovno ciscenje i odrzavanje firmi, restorana, trznih centara i drugih poslovnih prostora na teritoriji grada Beograda Nudimo stalan posao sa punim radnim vremenom, redovna primanja a sama...
pre 5 dana
Beograd

Stay in Apartments

Opis posla: Opis posla: Svakodnevno održavanje apartmana Praćenje inventara potrebnog za održavanje Priprema i upotreba potrošnog materijala u skladu sa uputstvima za rad Priprema i upotreba sredstava za rad u skladu sa namenom i uputstvima za rad Preduzimanje...
pre 6 dana
Beograd

INSTITUT ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU MAJKE I DETETA SRBIJE "dr Vukan Čupić" Adresa poslodavca: Radoja Dakića 6-8, Novi Beograd  Kontakt telefon: (***) ***-****, Zainteresovani kandidati mogu da se jave poslodavcu radi zakazivanja razgovora.
pre 6 dana
Novi Beograd

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.